Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

LG tworzy telefon działający jedynie na sieci LTE

19.06.2017 10:40

W dobie smartfonów z wyświetlaczami w rozdzielczości 4K, z podwójnymi kamerami i czytnikami linii papilarnych, LG postanowiło wydać telefon z klapką, który posiada wyjątkową cechę.

LG tworzy telefon działający jedynie na sieci LTE fot. lg / verizon - materiały prasowe

Wprawdzie nie ogłaszalibyśmy tego roku wielkim powrotem tradycyjnych telefonów komórkowych, lecz coś - musicie przyznać - jest na rzeczy. Po powrocie na rynek Nokii 3310, teraz LG we współpracy z amerykańską siecią komórkowa Verizon przygotowało ciekawy model "telefonu z klapką".

LG Exalt LTE to - jak sama nazwa wskazuje, telefon wyposażony w łączność LTE. Wyjątkowo jednak standard ten jest jedyną opcją połączenia wykorzystywaną do łączności komórkowej. Oznacza to, że w przypadku braku dostępu do sieci 4G LTE, urządzenie nie będzie mogło korzystać ze standardów 2G i 3G.

lgltee

Sam telefon, jak na tego typu urządzenie, może pochwalić się naprawdę solidnymi parametrami. Wyposażony w procesor Snapdragon LG Exalt LTE jest w stanie wytrzymać na baterii do 10 dni w trybie czuwania i do 6 godzin rozmów.

Po rozłożeniu telefonu możemy zobaczyć pełną klawiaturę numeryczną i wygodny system nawigacji po menu. Mały ekran o przekątnej 3" i 400 na 240 pikseli być może nie zachwyci nas swoją jakością, lecz zdjęcia o rozdzielczości 5 megapikseli i filmy kręcone w standardowym HD powinny "dać radę" przy ewentualnej publikacji w serwisach społecznościowych.

lglte

Nie wiadomo czy LG zdecyduje się na wprowadzenie innej wersji tego telefonu do Polski - jeśli firma postawiłaby na tego typu zabieg i współpracę z polskim operatorem, to pewnie zyskałaby sobie spore grono wśród odbiorców, którzy nie lubią smartfonów i preferują te "tradycyjne" telefony komórkowe.

Zagłosuj

Korzystasz wciąż z tradycyjnego telefonu komórkowego?

RadioZET.pl/AM

Oceń