Teraz gramy

Lotto czeka rewolucja - zakłady będzie można kupować online

24.09.2018 16:20
xxx zet

To już pewne – żeby zagrać w Lotto, nie trzeba będzie nawet opuszczać mieszkania. Totalizator Sportowy zapowiedział, że nowa usługa ruszy jeszcze przed końcem roku.

Lotto przez internet fot. kadr z wideo

W Lotto grają miliony Polaków – od 27 lat mogą przy tym korzystać z lottomatów, umożliwiających wysyłanie zawieranych zakładów droga elektroniczną, przez sieć. Wcześniej numery skreślane były ręcznie na papierowych formularzach, które następnie były transportowane do centrali.

Jak chwali się Totalizator Sportowy, w ciągu 10 000 dni działania systemu zawarto około 28 mld transakcji loteryjnych.

Teraz TS zamierza wprowadzić kolejną rewolucję – możliwość zawierania zakładów bez konieczności wybierania się do kolektury.

Lotto przez internet

- Cały czas się rozwijamy. Ten rok jest dla spółki przełomowy, ponieważ dzięki znowelizowanej ustawie o grach hazardowych, realizujemy wiele nowych projektów. Głównym celem, który chcemy osiągnąć jeszcze w tym roku, jest wprowadzenie naszych produktów do internetu. Myślę, że z końcem tego roku klienci będą mogli już zagrać w Lotto przez internet – zadeklarowała Aida Bella, dyrektor Biura Rzecznika Prasowego Totalizatora Sportowego.

Szczegóły rozwiązania nie są jeszcze znane, nie wiadomo więc, w jaki sposób prowadzona miałaby być sprzedaż – czy będzie możliwa tylko na stronie Totalizatora Sportowego, czy niezbędne będzie posiadania konta w serwisie, jakie będą opcje płatności.

Wśród pomysłów, które mogły zostać zrealizowane, może być na przykład skanowanie papierowych formularzy za pomocą aplikacji na smartfona i wykupywanie zakładów wprost z jej poziomu.

Zagłosuj

Grasz w Lotto?

RadioZET.pl/MT

Oceń