Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Mapa Snapchat pokazuje, co i gdzie robią znajomi

22.06.2017 12:45

W aplikacji Snapchat pojawiła się nowa funkcja – dzięki mapie można zobaczyć co ciekawego dzieje się w naszym pobliżu oraz sprawdzić, gdzie znajdują się nasi znajomi.

Mapa Snapchat pokazuje, co i gdzie robią znajomi fot. kadr z wideo

Żeby dostać się do mapy, nazwanej Snap Map, należy wykonać gest oddalania zdjęcia. Na ekranie pokaże się plan najbliższych okolic wraz z zaznaczonymi publicznymi publikacjami udostępnionymi z odbywających się wydarzeń i imprez.

Im więcej komentarzy na temat danego zdarzenia zostanie opublikowane, tym bardziej gorąca będzie według Snapchata impreza. Sprawdzić będzie można, co dzieje się na całym świecie – mapą można dowolnie skalować i obracać.

Możliwość zobaczenia, co dzieje się w naszych okolicach to nie jedyne zastosowanie Snap Map – mapa potrafi także pokazać, w jakich miejscach znajdują się nasi znajomi oraz czym są w danej chwil zajęci.

Decyzję o udostępnieniu lokalizacji podejmuje sam użytkownik – domyślnie jest ona wyłączona. Można wybrać, kogo chce się wtajemniczyć w nasze poczynania, wybierając wszystkich znajomych lub pojedyncze osoby.

Opcja działa w nowej wersji aplikacji Snapchat.

Zagłosuj

Korzystacie ze Snapchata?

RadioZET.pl/MT

Oceń