Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Masz konto w ING? Uwaga, awaria systemu ściąga pieniądze z konta

04.04.2017 12:00

Klienci ING Bank Śląski mogą mieć nietęgie miny, kiedy zobaczą na swoim koncie ujemny status środków lub podwójnie naliczone transakcje.

Masz konto w ING? Uwaga, awaria systemu ściąga pieniądze z konta fot. pexels

Patrząc na komentarze pojawiające się pod facebookowym kontem ING Banku Śląskiego, klienci nie są zadowoleni z usług oferowanych przez tę instytucję.

ing fot. fot. facebook.com/INGBankSlaski
Zagłosuj

Posiadasz konto w ING Bank Śląski?

Zapewne w wyniku błędu informatycznego z losowych kont znikają różne kwoty gotówki. Pierwsze wpisy na ten temat pojawiły się w poniedziałek (3.04.), stąd można przypuszczać, że problemy rozpoczęły się w nocy z niedzieli na poniedziałek. Czasem są to podwójne naliczenia transakcji, a w niektórych przypadkach tworzą się nawet debety na kilka tysięcy złotych.

Bank nie wygłosił oficjalnego stanowiska w tej sprawie, a wszystkie poszkodowane osoby na razie odsyła do kontaktu z infolinią w celu zgłoszenia reklamacji.

Z podobnym problemem ostatnio zmierzył się BGŻ BNP Paribas, lecz bank od razu przeprosił za błąd w systemie i ogłosił stosowne podjęcie środków, mających na celu wyjaśnienie sytuacji i naprawę zaistniałego błędu.

Zagłosuj

Zauważyłeś problemy ze stanem środków na swoim koncie bankowym?

RadioZet.pl/AM

Oceń