Mąż przyłapał żonę na zdradzie przeglądając Google Street View

16.10.2018 11:33

Mężczyzna, który szukał w Google Steet View romantycznego miejsca na spacer z żoną przeżył szok, gdy w jednej z lokacji zobaczył zdjęcie swojej żony z innym mężczyzną.

Mąż przyłapał żonę na zdradzie przeglądając Google Street View fot. Google Street View

Peruwiańczyk zwiedzał w Google Street View Limę, stolicę swojego kraju, szukając ciekawych turystycznie miejsc do odwiedzenia z żoną. Na pewno nie spodziewał się jednak znaleźć tam swojej wybranki – i do tego w intymnej sytuacji z innym mężczyzną.

Para zatrzymała się na jednej z ławek – on położył się z głową na jej udach, ona najwyraźniej gładziła go po włosach. Do zdarzenia doszło w 2013 roku – tak datowane są znajdujące się w Google Street View zdjęcia.

Mąż zdecydował się na przeprowadzenie konfrontacji – po pokazaniu dowodów żona przyznał się do romansu i zdrady. Dalszych losów pary nie opisano, nie wiadomo więc, czy zdjęcia Google doprowadziły do rozpadu małżeństwa, czy też niewierność została wybaczona.

Quiz. Losowe zdjęcie z Google Street View. Wskaż, gdzie to jest fot. Pixabay

Google Street View w Polsce

Google Street View dostępny jest także w Polsce – trwają właśnie prace nad odświeżeniem zdjęć, a po ulicach polskich miast jeżdziły samochody Google wyposażone w specjalne kamery robiące sferyczne zdjęcia.

Udawało im się robić naprawdę niespodziewane zdjęcia, często przyłapując przypadkowych ludzi na aktywnościach, których zapewne się wstydzą – przygotowaliśmy nawet kompilację co ciekawszych (i dziwniejszych) zdjęć znalezionych na Google Street View.

Osoby, które mają coś do ukrycia, najwyraźniej muszą sprawdzać, czy w okolicy nie ma ekipy Google – może się okazać, że ich występki zostaną uwiecznione i w końcu, nawet przypadkiem, wyjdą na jaw.

Zagłosuj

Często oglądasz zdjęcia Google Street View?

RadioZET.pl/MT

Oceń