Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Miesiąc Showmax za darmo za odebranie przesyłki z paczkomatu

13.02.2018 16:00

Filmowe Walentynki mogą być dłuższe o cały darmowy miesiąc – dzięki nowej promocji Inpostu można otrzymać dostęp do Showmaksa na 30 dni. Trzeba tylko się spieszyć – i to z dwóch różnych powodów.

Miesiąc Showmax za darmo za odebranie przesyłki z paczkomatu fot. zrzut ekranu

Pierwszym powodem do pośpiechu jest liczba możliwych do zdobycia kodów – jest ich 20 000. Promocja rozpoczęła się 12 lutego 2018 roku, część z nich została więc już wykorzystana.

Drugą przyczyną do spieszenia się jest konieczność odebrania paczki w ciągu 48 godzin od otrzymania powiadomienia o jej dostarczeniu – w przeciwnym razie nie będzie nam przysługiwało prawo do miesiąca darmowych filmów i seriali na Showmax.

Jeśli uda się spełnić te dwa warunki, wystarczy udać się na stronę showmax.inpost.pl i wpisać na niej 24-cyfrowy kod przesyłki oraz adres e-mail – zostanie na niego wysłany odnośnik pozwalający na odebranie darmowego dostępu.

Organizator promocji uspokaja osoby, które mogą poczuć się zagubione informacją o darmowym okresie 14-dniowym:

- Na stronie showmax.com wyświetli się informacja: „Wypróbuj za darmo przez 14 dni”. Nie martw się - to uniwersalny komunikat, przekazywany przez Showmax. W ramach promocji otrzymasz standardowo 14 dni na przetestowanie portalu + 30 dni extra za skorzystanie z naszej promocji – tłumaczy Inpost.

Zagłosuj

Gdzie wolisz oglądać filmy?

RadioZET.pl/MT

Oceń