Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

MobyMart - sklep, który przyjedzie do Ciebie

22.06.2017 11:10

Usługa polegająca na zamawianiu całego sklepu, zamiast jedynie towaru - czemu nie?

MobyMart - sklep, który przyjedzie do Ciebie fot. Wheelys

Obecnie w Polsce zapewne zauważyliście rozwój usług, polegających na dostarczaniu zakupów bezpośrednio do domu. A co gdyby tak, zamiast konieczności dokonywania zamówienia przed komputerem, a następnie oczekiwania następnego dnia na dowóz zamówienia, po prostu zamawiać sobie przyjazd całego asortymentu? Na taki wynalazek wpadła sieć Wheelys, która na ulice Szanghaju wprowadziła testową wersję nowej usługi.

Moby Mart to mobilny mini-market, który podjedzie pod wskazany przez nas adres. Dzięki temu na spokojnie będziemy mogli obejrzeć wszystkie dostępne produkty, zapakować je do torby, a następnie opuścić pojazd.

Firma zapowiada, że możliwości wyposażenia tego typu mobilnych sklepów jest wiele - mogą powstać wersje będące kawiarenkami lub aptekami na kółkach, a w każdym z nich znajdziemy dodatkowo bankomat, a także defibrylator w razie wypadku.

Pojazd do tego jest ekologiczny - energia do jego zasilania pochodzi ze światła słonecznego, a wbudowany system filtrów dostarcza do środka mobilnego sklepu czyste powietrze.

Najciekawsze w tym wszystkim jest koszt jednego Moby Martu - produkcja wynosi bowiem tylko 115 tysięcy złotych.

Zagłosuj

Korzystasz z usług zamawiania zakupów do domu?

RadioZet.pl/AM

Oceń