Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Motorola RAZR może wrócić jako smartfon ze zginanym ekranem

01.03.2018 14:42
xxx zet

Wygląda na to, że nie tylko fani Nokii będą mogli cieszyć się kultowymi telefonami w nowych wersjach. Motorola wygadała się o szykowaniu powrotu modelu RAZR.

Motorola RAZR może powrócić w nowej wersji jako smartfon fot. materiały prasowe

Podobnie jak odświeżona w 2017 roku Nokia 3310 oraz zapowiedziana w 2017 roku nowa wersja znanej z „Matriksa” Nokii 8110, uwspółcześniona wersja Motoroli RAZR, stanowiącego synonim telefonu z klapką, może cieszyć się duża popularnością.

Plotki o chęci wrócenia do modelu pojawiały się już wcześniej, teraz jednak potwierdzenie przyszło od szefa Lenovo (właściciela Motoroli), który o planach wygadał się w jednym z udzielanych wywiadów.

- Dzięki nowym technologiom, w szczególności zginanym ekranom, zobaczycie w przyszłości coraz więcej innowacyjności w naszych projektach smartfonów. Mam nadzieję, że marka Motorola RAZR będzie dopracowana i zrealizowana niebawem – stwierdził Yang Yuanqing, CEO Lenovo.

Szef chińskiego producenta nie chciał powiedzieć na temat ewentualnego powrotu modelu RAZR nic więcej – można jednak wywnioskować, że Motorola szykuje coś więcej, niż tylko nową wersję telefonu komórkowego.

Istnieje szansa, że nowa Motorola RAZR będzie pełnoprawnym smartfonem, z kolorowym dotykowym ekranem i Androidem – prototypy urządzeń z elastycznym, giętkim ekranem producent pokazywał już dawno temu.

Zagłosuj

Który telefon wolałbyś mieć w nowej wersji?

RadioZET.pl/MT

Oceń