Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Motorola RAZR może wrócić jako smartfon ze zginanym ekranem

01.03.2018 14:42

Wygląda na to, że nie tylko fani Nokii będą mogli cieszyć się kultowymi telefonami w nowych wersjach. Motorola wygadała się o szykowaniu powrotu modelu RAZR.

Motorola RAZR może powrócić w nowej wersji jako smartfon fot. materiały prasowe

Podobnie jak odświeżona w 2017 roku Nokia 3310 oraz zapowiedziana w 2017 roku nowa wersja znanej z „Matriksa” Nokii 8110, uwspółcześniona wersja Motoroli RAZR, stanowiącego synonim telefonu z klapką, może cieszyć się duża popularnością.

Plotki o chęci wrócenia do modelu pojawiały się już wcześniej, teraz jednak potwierdzenie przyszło od szefa Lenovo (właściciela Motoroli), który o planach wygadał się w jednym z udzielanych wywiadów.

- Dzięki nowym technologiom, w szczególności zginanym ekranom, zobaczycie w przyszłości coraz więcej innowacyjności w naszych projektach smartfonów. Mam nadzieję, że marka Motorola RAZR będzie dopracowana i zrealizowana niebawem – stwierdził Yang Yuanqing, CEO Lenovo.

Szef chińskiego producenta nie chciał powiedzieć na temat ewentualnego powrotu modelu RAZR nic więcej – można jednak wywnioskować, że Motorola szykuje coś więcej, niż tylko nową wersję telefonu komórkowego.

Istnieje szansa, że nowa Motorola RAZR będzie pełnoprawnym smartfonem, z kolorowym dotykowym ekranem i Androidem – prototypy urządzeń z elastycznym, giętkim ekranem producent pokazywał już dawno temu.

Zagłosuj

Który telefon wolałbyś mieć w nowej wersji?

RadioZET.pl/MT

Oceń