NVIDIA prezentuje mocarne karty graficzne dla fanów Gwiezdnych Wojen

08.11.2017 14:07

Staniesz po dobrej stronie mocy, czy jednak dołączysz do Imperium?

NVIDIA prezentuje mocarne karty graficzne dla fanów Gwiezdnych Wojen fot. NVIDIA

Marzenie wielu graczy i fanów Gwiezdnych Wojen może w końcu się ziścić - limitowane wydanie jednych z najwydajniejszych układów graficznych na rynku to jedna z najciekawszych modyfikacji, jakie do tej pory widzieliśmy.

NVIDIA Titan Xp STAR WARS Collector Edtion to pełna nazwa tego niesamowitego produktu. Firma wzięła na warsztat jedną z najwydajniejszych kart graficznych, jakie do tej pory wydała i zapewniła im niezwykłą modyfikację, na widok której zapewne niejeden moder i fan gwiezdnej serii uroni łezkę ze wzruszenia.

Karty graficzne to wciąż Titan Xp w architekturze Pascal, zawierający 3840 rdzeni CUDA o taktowaniu 1,6 GHz i 12 GB pamięci GDDR5X. Układ posiada 12 teraflopów czystej mocy obliczeniowej, co w porównaniu z mocą najwydajniejszej konsoli na rynku - Xboksa One X jest dwukrotnie większą wartością.

Limitowana wersja Titana Xp nie będzie tania, podobnie jak nielimitowana edycja. Zarówno za zieloną wersję Jedi, jak i czerwoną wersję Imperium przyjdzie nam zapłacić 1200 dolarów. Jeśli polski gracz zdecyduje się na kupienie tego niezwykłego produktu będzie musiał liczyć się z importem sprzętu na własną rękę - NVIDIA przewiduje oficjalną dystrybucję jedynie w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i we Francji.

RadioZet.pl/AM

Co wiesz o telefonii? Sprawdź swoją wiedzę w naszym Quizie:

Oceń