Najlepsze flagowe smartfony na wakacje [Galeria]

18.07.2017 15:30

Jeśli zastanawiacie się, jakie smartfony obecnie dostępne w sklepach lub u operatorów komórkowych oferują najlepsze z możliwych parametrów i najwyższą jakość wykonania - zapraszamy do obejrzenia naszej galerii, w której przedstawiamy topowe smartfony producentów dostępnych w Polsce.

Najlepsze flagowe smartfony na wakacje [Galeria] fot. Samsung

Flagowce mogą poszczycić się najlepszymi parametrami na rynku. Materiały użyte do ich produkcji, zawarte w nich podzespoły - w tym procesor i pamięć, nie zawiodą nas w przypadku wielozadaniowości, a dostępne w nich aparaty fotograficzne z powodzeniem zastąpią profesjonalne aparaty w większości przypadków.

Wraz ze wspomnianą jakością jednak przychodzą spore koszty - urządzenia te możecie dostać od około 2 do 4 tysięcy złotych, w zależności od wersji (pojemność pamięci lub wariant premium z większym ekranem lub większą ilością pamięci RAM), jednak atrakcyjne oferty abonamentowe pozwalają w niektórych przypadkach dostać je po nieco lepszych cenach.

Jeśli więc szukacie najlepszych smartfonów obecnie dostępnych na rynku - sprawdźcie galerię flagowców, które możecie dostać w tym okresie lata.

RadioZet.pl/AM

Oceń