Najnowszy krzyk mody to mrugające rzęsy LED

03.07.2017 12:45

Dzięki technologii pojawiają się sposoby na wyrażanie siebie poprzez modę, o jakich nie śnili nawet najwięksi projektanci. Najnowszy gadżet pozwala dosłownie błyszczeć na imprezach.

Najnowszy krzyk mody to mrugające rzęsy LED fot. materiały prasowe

Wynalazek, nazwany f.lashes (gra słów w języku angielskim lashes to rzęsy, flashes to błyski) , to naklejane na powieki diody LED, które mogą podświetlać się na kilka wybranych sposobów.

Energia do pracy dostarczana jest z kontrolera, który przyczepa się na karku bądź z tyłu głowy. Diody mogą działać nieprzerwanie lub aktywować się podczas wykonywania ustalonych czynności - na przykład po przekrzywieniu głowy lub podczas tańca.

Twórcy gadżetu nadali poszczególnym trybom pracy ciekawe nazwy - Knight Riding, Endless Winks, Hyper Burst, Liquid Pour oraz Twilight Sparkle. Jak wyglądają w akcji, można zobaczyć na poniższym wideo:

Gadżet został wyceniony - w promocji - na 40 dolarów. Za taką kwotę (plus koszty wysyłki) można nabyć świecące rzęsy podczas trwającej na Kickstarterze zbiórki na rozpoczęcie produkcji.

Pierwsze dostawy spodziewane są na styczeń 2018 roku - f.lashes mają być wysyłane do klientów według kolejności dokonywania zamówień.

Rzęsy LED mogą stać się prawdziwym imprezowym hitem - jest też szansa, że za kilka lat będziemy patrzeć na nie tak samo pobłażliwie, jak teraz przyglądamy się ubraniom zaprojektowanym przez Apple.

Zagłosuj

Kupilibyście sobie taki świecące rzęsy?

RadioZET.pl/MT

Oceń