Netflix na rok za darmo dla klientów T-Mobile

05.07.2017 16:20

Rozmowy i wiadomości bez limitu, dostęp do internetu bez ryzyka wyczerpania limitu transferu oraz możliwość oglądania Netfliksa przez rok bez ponoszenia dodatkowych opłat – taką ofertę przygotował T-Mobile.

Netflix na rok za darmo dla klientów T-Mobile fot. materiały prasowa

Operator chwali się, że jego nowa taryfa jest prosta – w ramach T-Mobile 1 – Bez Limitu użytkownik otrzymuje wszystkie niezbędne usługi bez konieczności martwienia się, czy na pewno występują w pakiecie.

Nieco bardziej skomplikowanie wygląda cennik – kwota, jaką należy zapłacić miesięcznie za użytkowanie nowej taryfy zależy bowiem od liczby osób powiązanych rachunkiem.

Jedna osoba zapłaci 50 zł miesięcznie, dwie po 40 zł, a trzy lub więcej otrzyma rachunek na 30 zł na głowę.

Na otrzymanie dostępu do Netfliksa w wersji standard (filmy i seriale w jakości HD, możliwość dostępu do serwisu VoD z dwóch urządzeń jednocześnie) mogą liczyć osoby, które zdecydują się na zakup Wt-Mobile telefonu.

Dodaje to do kwoty rachunku 20-30 zł co miesiąc. Bonusowy Netflix otrzymają osoby, których zobowiązania miesięczne w nowej taryfie (po uwzględnieniu opłaty za telefon) wynosić będzie 80 zł (dla jednej osby), po 60 zł (dla dwóch osób) lub po 50 zł (dla trzech i więcej osób).

Podobną propozycję przygotował dla swoich klientów Play – osoby płacące abonament w tej sieci mogą otrzymać roczny dostęp do serwisu Showmax za darmo.

Zagłosuj

Oglądacie seriale na Netfliksie?

RadioZET.pl/MT

Oceń