Teraz gramy

Nie wiedziała, że ją nagrywają. Taniec z kotem to nowy hit sieci [WIDEO]

06.12.2018 21:10

Opiekunka domowych pupili nie wiedziała, że jest nagrywana. Wideo pokazujące taniec z uroczym kotem podbija sieć. Co to znaczy mieć serce do zwierząt? Po prostu musicie to zobaczyć - nowy viral rozbawi was do łez!

Nie wiedziała, że ją nagrywają. Taniec z kotem to nowy hit sieci [WIDEO] fot. Shutterstock

Taniec z uroczym kotem. Nowy viral podbija internet

Soy In na co dzień pracuje jako opiekunka w ośrodku dla zwierząt domowych Olde Towne Pet Resort w stanie Virginia w USA. Jeśli i wy czasem wyjeżdżając jesteście zmuszeni powierzyć komuś swojego ukochanego, domowego pupila na pewno łatwiej byłoby wam się z nim rozstać wiedząc, że zostaje pod opieką tak dobrej duszy. Dziewczyna po zakończeniu swojej zmiany trafiła na jednego ze swoich podopiecznych, który tego dnia wymagał szczególnej uwagi. Nie tylko poświęciła mu czas ale i wiedziała, jak poprawić zwierzęciu nastrój. Nie wiedziała za to, że znajduje się pod okiem kamer. Nagranie z jej zabawnego tańca z kotem szybko stało się nowym viralem. Zobaczcie sami, dlaczego!

Opiekunka kota nie wiedziała, że jest nagrywana

Uroczym nagraniem na Twitterze podzieliła się siostra dziewczyny. Od tamtej pory zdążyło już obejrzeć je ponad 607 tys. osób, a filmik zaczął krążyć po sieci. Sama Soy In na początku była dosyć zakłopotana całą sytuacją. Uchwyconą wzruszającą scenę przesłał jej rozbawiony nagraniem manager. "Mr. Suzy (tak nazywa się pokazana na nagraniu kotka) podeszła do mnie akurat, kiedy wychodziłam z pracy. Kiedy zaczęła się o mnie ocierać zauważyłam, że jest smutna. Postanowiłam ją trochę poprzytulać no i daliśmy się ponieść muzyce" - śmiała się dziewczyna. To się nazywa mieć serce do zwierząt!

RadioZET.pl/źródło:KochamyZwierzaki.pl;Twitter/AG

Oceń