Nie zepsuj sobie seansu. Force Block chroni przed spoilerami z „Gwiezdnych wojen”

14.12.2017 11:16

Fani kosmicznej sagi czekali na 14 grudnia 2017 od dawna – to dzień premiery filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”. Seans może popsuć poznanie szczegółów o wydarzeniach z filmu – można się przed tym uchronić, korzystając z rozszerzenie Force Block.

Nie zepsuj sobie seansu. Force Block chroni przed spoilerami z „Gwiezdnych wojen” fot. materiały prasowe

Dodatek został stworzony na przeglądarkę Chrome – można go pobrać za darmo z tego adresu. Początkowo miał chronić przed możliwością zepsucia sobie seansu „Przebudzenia Mocy”, tuż przed premierą „Last Jedi” objął swoim działaniem także ten film.

Dla oddanych fanów rozszerzenie może być bezcenne – niektórzy szczęśliwcy obejrzeli już film „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” i chcąc podzielić się swoimi opiniami mogą powiedzieć o kilka słów za dużo.

Oczekiwania wobec ósmego epizodu są bardzo duże – ekipa Mam zdanie odwiedziła warszawskie kino z kamerą i nagrała wypowiedzi widzów przed i po seansie. Spokojnie – na wideo nie ma żadnych spoilerów.

Autorzy dodatku Force Block przyznają, że został on ustawiony na bardzo dużą czułość i podejrzliwość – może się okazać, że zablokowana strona zwiera tylko wspomnienie na temat „Last Jedi”. Twórcy tłumaczą jednak, że w tym przypadku lepiej być nadgorliwym, niż pozwolić prześlizgnąć się informacjom mogącym zepsuć oglądanie filmu.

Zagłosuj

Obejrzysz film Gwiezdne wojny: ostatni Jedi?

RadioZET.pl/MT

Oceń