Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Michał Korościel, Damian Michałowski
Aga Kołodziejska
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nokia 3310 będzie droższa

26.04.2017 13:45

Sprzedaż nowej Nokii 3310 w Europie ma się rozpocząć jeszcze przed końcem kwietnia 2017 – ceny różnią się w zależności od kraju i sięgają nawet 93 euro.

Nokia 3310 będzie droższa fot. materiały prasowe

Odświeżona wersja hitu Nokii sprzeda lat została pokazana w lutym 2017 roku podczas targów MWC w Barcelonie. Od tego czasu fani konstrukcji czekają na wprowadzenie telefonu do sprzedaży.

Nieoficjalnie wiadomo, że premiera w części europejskich krajów spodziewana się już 28 kwietnia 2017 roku – brak niestety informacji, czy wśród grona pierwszych szczęśliwców, którzy będą mogli nabyć nowe wcielenie kultowego telefonu, znajdą się także Polacy.

Według pierwotnych zapowiedzi nowa Nokia 3310 miała kosztować 49 euro – przecieki od europejskich sprzedawców sugerują jednak, że za telefon przyjdzie zapłacić więcej.

 

W Austrii obowiązywać będzie cena 59 euro, chociaż można znaleźć także oferty opiewające na 53 euro. W Niemczech najniższa znaleziona przed premierą cena wynosiła 58 euro. Podobnej wyceny można spodziewać się także w Czechach i najprawdopodobniej Polsce.

Największa kwota pokazała się w sklepie internetowym ze Szwecji – za nową Nokię 3310 zażądano tam 93 euro. W opisie można jednak wyczytać, że chodzi o model z łącznością 3G, którego jeszcze oficjalnie nie zaprezentowano.

Zagłosuj

Czy wyższa cena zniechęciłaby Was do zakupu Nokii 3310?

RadioZET.pl/MT

Oceń