Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nokia 3310 wraca do sprzedaży

15.02.2017 11:19

Z przecieków pojawiających się przed targami MWC 2017 w Barcelonie wynika, że Nokia zaprezentuje odświeżony model 3310, przez wielu użytkowników darzony ogromnym sentymentem.

Nokia 3310 wraca do sprzedaży

Szczegółów dotyczących nowej Nokii 3310 nie ma jak na razie zbyt wiele – wiadomo, że została wyceniona na 59 euro (czyli około 255 zł) i ma być prostym telefonem, bez ambicji dorównania oferowanymi funkcjami smartfonom.

Producent ma nadzieję, że nowa Nokia 3310 będzie atrakcyjną alternatywą dla najtańszych, nie grzeszących szybkością działania ani jakością wykonania telefonów z Androidem – zamiast wybierać mogący sprawiać problemy podczas użytkowania smartfon, klienci mają sięgać po kojarzony z niezawodnością i nadzwyczajną wytrzymałością model Nokii.

ezembed

Nie wiadomo jeszcze, jak będzie wyglądać nowa 3310 – można spodziewać się, że producent będzie chciał przynajmniej nawiązać do charakterystycznego wyglądu kultowego modelu. Może się tez okazać, że kształt obudowy zostanie zachowany, a zmienią się tylko komponenty umieszczone w jej wnętrzu.

Po przerwie spowodowanej sprzedaniu działu telefonów komórkowych Microsoftowi Nokia wraca na rynek z nowymi konstrukcjami. Model Nokia 6, który trafił do sprzedaży w Chinach, z miejsca stał się hitem sprzedażowym, a z filmów prezentujących smartfona w akcji wynika, że wytrzymałością nawiązuje do modelu 3310 – można nim bez obaw łupać orzechy.

ezembed

RadioZET.pl/MT

Oceń