Nowe sprzęty Surface Microsoftu oficjalnie w sprzedaży

19.06.2017 12:39

Microsoft rozpoczął sprzedaż zademonstrowanych w maju 2017 roku nowości produktowych z linii Surface – nowego tabletu oraz laptopa.

Nowe sprzęty Surface Microsoftu oficjalnie w sprzedaży fot. kadr z wideo

Nowy Surface Pro to ulepszona wersja flagowego tabletu MS – sprzęt ma być cichszy i bardziej wydajny od swojego poprzednika, Microsoft chwali się także umieszczeniem komponentów w jeszcze bardziej smukłej obudowie.

Więcej szczegółów na temat Surface Pro można znaleźć w tej wiadomości – oficjalne polskie ceny sprzętu zaczynają się od 4099 zł za podstawową konfigurację, a kończą na 13 599 zł za wersję z najsilniejszymi podzespołami.

W Polsce możemy też już oficjalnie zakupić Surface Laptop – pełnoprawny komputer przenośny, domyślnie działający pod kontrolą systemu Windows 10 S. W tej edycji oprogramowanie może być instalowane tylko za pośrednictwem oficjalnego sklepu Microsoft – co, jak się okazało, jest całkiem dobrym zabezpieczeniem przed zainstalowaniem na swoim komputerze wirusa.

Microsoft zapewnia, że jeśli takie ograniczenie nie spodoba się użytkownikom, to do 31 grudnia 2017 bez dodatkowych opłat można zamienić system na Windows 10 Pro.

Więcej wiadomości na temat Surface Laptop opublikowaliśmy w tej wiadomości. Komputer przenośny Microsoftu można kupić wykładając minimum 4999 zł, najsilniejsza konfiguracja została wyceniona na 10 999 zł.

Wszystkie dostępne wersje Surface Pro można kupić od ręki, dwie najsilniejsze konfiguracje Surface laptop pojawią się 8 sierpnia 2017 roku.

Zagłosuj

Który nowy Surface wolelibyście mieć?

RadioZET.pl/MT

Oceń