Nowy Surface Pro - musisz zobaczyć tę reklamę!

23.05.2017 17:30

Microsoft po raz kolejny przedstawił nowe urządzenie z linii Surface, które otrzymało niesamowitą reklamę.

Nowy Surface Pro - musisz zobaczyć tę reklamę! fot. Microsoft

W kategorii najlepsza reklama sprzętu technologicznego Microsoft naprawdę powinien dostać nagrodę na miano Oscara. To w jaki sposób filmy reklamujące urządzenia są wyreżyserowane i idealnie zgrane z towarzyszącą całości ścieżką muzyczną, potrafią nie tylko pokazać sprzęt z jak najlepszej strony, lecz również wywołać ciarki na plecach.

Zwiastun "nowego Surface Pro" zobaczycie poniżej.

Zagłosuj

Podoba Ci się reklama nowego Surface Pro?

"Nowy Surface Pro", czyli kolejny, usprawniony model konwertowalnego urządzenia z pełnym Windows 10 na pokładzie (od teraz nazywanego przez Microsoft jako "laptop"). Urządzenie doczekało się kilku kosmetycznych poprawek pod względem wyglądu, a także logicznych ulepszeń w kwestii parametrów sprzętowych.

surface1

Nowy Surface Pro to między innymi nowa klawiatura TypeCover - podobnie jak Surface Laptop została pokryta wyjątkowym materiałem o nazwie "Alcantara". Dostępna będzie również wersja urządzenia wyposażona w łączność LTE, dla możliwości pracy nawet poza zasięgiem centrów Wi-Fi.

Ekran PixelSense o przekątnej 12,3" jest kompatybilny z nową wersją pióra Surface Pen, co umożliwia cyfrowe pisanie i rysowanie.

Urządzenie będzie dostępne od 15 czerwca w 26 rynkach, w tym w Polsce. Cena ponownie nie będzie przeznaczona do tych mniej zamożnych, bowiem za najbardziej podstawowy model trzeba będzie zapłacić ok. 3 i pół tysiąca złotych.

RadioZet.pl/AM

Oceń