Opaska Huawei Color Band A2 za 99 zł w Biedronce - warto kupić?

12.09.2018 16:11
xxx zet

Mierzy kroki, monitoruje sen i sprawdza tętno – do Biedronki trafia opaska Huawei Huawei Color Band A2 w cenie niższej od zwyczajnej o 1/4.

opaska Huawei Color Band A2 z Biedronki fot. RadioZET.pl/MT

Eleganckie akcesorium można będzie kupić w Biedronce od 13 września 2018 – w sklepach będzie dostępna przez dwa tygodnie, lub też, co bardziej prawdopodobne, do wyczerpania zapasów. Huawei Color Band A2 jest bowiem ciekawą opaską, która powinna zainteresować nie tylko fanów zdrowego trybu życia.

Huawei Color Band A2 z Biedronki – jak wygląda?

Pierwszym, co przyciąga uwagę po spojrzeniu na opaskę Huawei Color Band A2 jest jej elegancki wygląd – front gadżetu zajmuje ekran OLED o przekątnej 0,96 cala. Mieszczą się na nim domyślnie informacje o stanie urządzenia, godzinie, dacie, oraz liczbie przebytych kroków. Wyświetlacz wzbudza się samoczynnie po podniesieniu opaski.

Z boku obudowy znajduje się metalowe wykończenia. Czarny blok urządzenia uzupełniany jest przez gumowy pasek z ciekawym, mieniącym się podczas oglądania wzorem. Nadaje to gadżetowi ciekawego, indywidualnego wyglądu. Materiał jest miękki i przyjemny w dotyku, a zakres regulacji sprawia, że nie będzie problemu z należytym umieszczeniem opaski na nadgarstku.

Jest to o tyle ważne, że Huawei Color Band A2 został wyposażony w czujnik tętna, który do dokonywania pomiarów potrzebuje kontaktu ze skórą.

Huawei Color Band A2 z Biedronki – co potrafi?

Opaska Huawei Color Band A2 realizuje wszystkie funkcje typowe dla opasek sportowych i fitnessowych – na ekranie głównym podaje liczbę przebytych danego dnia kroków, a po wejściu do menu można zapoznać się także a aktualnym tętnem (pamiętając przy tym, że nie jest to urządzenie medyczne i jego wskazania nie są w 100% dokładne).

Huawei Color Band A2 potrafi asystować w treningach – wybranie odpowiedniego trybu (bieg, marsz, jazda na rowerze) przed rozpoczęciem ćwiczenia pozwala zapisać dokładny przebieg aktywności – ile spędziło się na niej czasu i jaki dystans się przebyło.

Opaska monitoruje sen – dzięki niej dowiemy się, ile tak naprawdę śpimy po nocach. Informacje zbierane przez opaskę Huawei Color Band A2 można przeglądać wygodnie w aplikacji Zdrowie.

Plusem Huawei Color Band A2 jest wodoszczelność – opaskę można więc bez obaw nosić ze sobą praktycznie wszędzie. Gadżet może także pokazywać powiadomienia ze smartfona – pokazuje między innymi informacje o połączeniach przychodzących, pozwalając przy tym na rozłączanie ich bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni.

Huawei Color Band A2 z Biedronki – czy warto kupić?

Huawei Color Band A2 kosztuje w Biedronce 99 zł – w regularnej sprzedaży opaska wyceniana jest o 30 złotych drożej.

Niższa cena to dodatek do zalet opaski, która przede wszystkim dobrze się prezentuje i potrafi więcej, niż zwykłe monitorowanie aktywności fizycznej. Plusem jest wbudowany czujnik tętna, monitorowanie snu oraz wyświetlanie powiadomień ze smartfona (współpracuje ze smartfonami z Androidem od 4.4 wzwyż oraz z iPhone’ami z iOS 8 lub nowszym).

Jeśli nie masz jeszcze inteligentnej opaski i poszukujesz ciekawego gadżetu w dobrej cenie – Huawei Color Band A2 z Biedronki jest ofertą dla Ciebie. Potrafi wszystko, czego można oczekiwać od takiego urządzenia, i nie zrujnuje przy tym kieszeni.

RadioZET.pl/MT

Oceń