Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Michał Korościel, Damian Michałowski
Aga Kołodziejska
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Opera "Reborn" - nowy wygląd i funkcje społecznościowe przeglądarki

10.05.2017 14:24

45. wersja Opery to jedna z największych aktualizacji tej przeglądarki od lat. Wprawdzie serce aplikacji pozostaje takie samo, ale solidnych zmian doczeka się interfejs użytkownika.

Opera "Reborn" - nowy wygląd i funkcje społecznościowe przeglądarki fot. Opera

Udostępniona właśnie, nowa wersja przeglądarki internetowej Opera to szereg solidnych zmian, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa przeglądania sieci, a także większej integracji z serwisami społecznościowymi.

Po lewej stronie znajdziemy teraz pasek dostępu do najważniejszych funkcji - ustawień, zakładek, pobranych plików, a także integracje z komunikatorami - facebookowym Messengerem, WhatsAppem i Telegramem. Pozwoli to na wyświetlanie i odpisywanie na wiadomości bez konieczności opuszczania otwartej strony lub przełączania się między kartami.

Messengers

Wprowadzono również łatwy sposób przełączania się między jasnym i ciemnym motywem przeglądarki. Zintegrowano metodę udostępniania zdjęć (funkcja przeciągnij i upuść), a także wprowadzono szereg poprawek mających na celu zwiększenie wydajności działania przeglądarki, jak również bezpieczeństwa.

Nowa Opera dostępna jest do pobrania na systemy Windows, Mac OS i Linuxa

Zagłosuj

Korzystasz z przeglądarki Opera?

RadioZET.pl/AM

Oceń