Orange wymienia klientom modemy Livebox za darmo

02.03.2018 13:04
xxx zet

Orange przygotował niespodziankę dla wiernych klientów – osoby, które używają pierwszej wersji Liveboksa, otrzymają jego najnowszą wersję. Operator podeśle im go za darmo z własnej inicjatywy.

Orange rozdaje Livebox 2.0 właścicielom Livebox 1.0 i 1.1 fot. kadr z wideo

Jak zapewnia Orange, w tej ofercie nie ma żadnych haczyków – tylko troska o jak najwyższą jakość usług świadczonych klientom. Operator zapowiedział, że wyśle do osób korzystających wciąż z modemów Livebox 1.0 oraz 1.1 list z propozycją bezpłatnej wymiany na nowszy model.

Klienci nie będą musieli nic robić – po prostu kilka dni później zostanie im dostarczony Livebox 2.0 – bez żadnych dodatkowych opłat, bez zobowiązań, bez żadnych haczyków. Orange prosi tylko, żeby po jego otrzymaniu „w jakimś niedługim czasie” zamienić stary sprzęt na nowy.

Operator przekonuje, że przesiadka na Liveboksa 2.0 pozwoli korzystać z funkcji, które w starym modelu po prostu nie były dostępne.

fot. materiały prasowe

- Ujmując to w kilku słowach, zyskuje się przede wszystkim szybszą transmisje WiFi, większe bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu szyfrowania WPA2, możliwość podłączenia dysków, drukarek i innych urządzeń USB, a także możliwość wygodnego zarządzania urządzeniem z telefonu czy tabletu, za pomocą aplikacji Mój Livebox – zachęca do skorzystania z prezentu Orange.

Według operatora, rekordzista łączy się z internet korzystając z Liveboksa 1.0 od 2007 roku.

Zagłosuj

Łączysz się z internetem przez Neostradę?

RadioZET.pl/MT

Oceń