Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Pancerny telefon z klapką. I dwoma ekranami

17.10.2017 14:49

Jak chwali się myPhone, producent telefonu HAMMER BOW+, to jedyny taki model w Polsce, a być może i w Europie. Odporny na wstrząsy, upadki i wodę telefon wygląda naprawdę mocarnie.

Pancerny telefon z klapką. I dwoma ekranami fot. materiały prasowe

HAMMER to specjalna marka, którą oznaczane są telefony charakteryzujące się dużą odpornością na wypadki. Do tej pory pojawiały się w niej smartfony – jak na przykład HAMMER M AXE LTE, który kosztował w Biedronce 699 zł – oraz telefony o tradycyjnej, prostej budowie.

HAMMER BOW+ to interesujący powiew świeżości – ma mały i kompaktowy kształt (wymiary obudowy to 111,5x57,2x21 mm ) dzięki postawieniu na projekt telefonu z klapką, a zastosowane materiały pozwoliły mu na zdobycie certyfikacji IP68.

Poświadcza ona, że obudowa telefonu jest pyłoodporna, a sprzęt bez problemu przetrwa długotrwałe zanurzenie w wodzie. Producent chwali się przy tym, że HAMMER BOW+ przeszedł testy upadku z wysokości 1,5 metra.

Pancerny telefon z klapką został wyposażony w dwa ekrany, dzięki czemu użytkownik ma dostęp do najważniejszych informacji bez konieczności otwierania urządzenia. Na zewnętrznym wyświetlaczu pokazywana jest data i godzina, zasięg sieci komórkowej oraz dane połączenia przychodzącego.

fot. materiały prasowe

Główny, kolorowy ekran ma przekątną 2,4 cala i jest chroniony przez wzmocnioną klapkę. Dzięki obsłudze łączności 3G można nie tylko prowadzić rozmowy i wysyłać wiadomości SMS, lecz także korzystać z internetu. Producent wspomina, że na wyposażeniu gadżetu znajduje się przeglądarka stron www i klient pocztowy, do pomysłu surfowania po sieci z wykorzystaniem HAMMERA BOW+ trzeba jednak podchodzić z lekką rezerwą – ekran jest zbyt mały, żeby można było to robić komfortowo.

HAMMER BOW+ wyposażony jest w moduł Bluetooth, obsługuje Dual SIM, oferuje ponadto aparat fotograficzny 2 Mpix, latarkę, wbudowane radio FM oraz odtwarzacz plików MP3. Osoby, które chciałby słuchać własnej muzyki lub robić dużo zdjęć muszą zainwestować w kartę microSD – telefon oferuje tylko 64 MB wbudowanej pamięci.

W zestawie z telefonem znajduje się stacja ładująca – wystarczy umieścić w niej telefon, żeby zaczął się ładować. Można także korzystać z tradycyjnej ładowarki i podłączenia przez kabel.

Odporny telefon z klapką można kupić za 299 zł.

Zagłosuj

Z jakiego telefonu korzystasz?

RadioZET.pl/MT

Oceń