Polaroid wróci w wielkim stylu?

04.09.2017 16:20

Nowe urządzenie jest zwiastunem kolejnych błyskawicznych aparatów.

Polaroid wróci w wielkim stylu? fot. polaroid

Polaroid na przełomie lat 80. i 90. rozkochał w swoich produktach miliony fanów klasycznej fotografii. Ich pomysł na natychmiastowe aparaty wprowadził spore pole do popisu dla fotografów-amatorów.

Nowość zaprezentowana przez Polaroida pozostawia w tyle tanie rozwiązania, które obecnie proponuje konkurencja. Za około dwukrotność ich ceny otrzymujemy bowiem również w pełni funkcjonalny aparat cyfrowy i to z możliwością nagrywania filmów Full HD.

PolaroidPop_03-resized-4

Polaroid Pop został wyposażony w sensor CMOS o matrycy 20 Mpix, a także dotykowy ekran LCD o przekątnej 3,97". Dzięki czytnikowi kart pamięci MicroSD nie będziemy musieli obawiać się o brak wolnego miejsca - urządzenie czyta zewnętrzne karty o pojemności do 128 GB.

Najważniejszą funkcjonalnością Polaroida Pop jest możliwość natychmiastowego druku wykonanych zdjęć. Wydrukujemy je w kolorze lub z użyciem specjalnych filtrów, które możemy zastosować z poziomu menu aparatu. Zdjęcia drukowane są na specjalnym papierze metodą termiczną, a ich wielkość to 8,9 cm na 10,8 cm.

Cena urządzenia została ustalona na 249 euro, więc możemy spodziewać się, że w polskich sklepach przyjdzie nam zapłacić za to urządzenie promocyjne 999 złotych.

RadioZet.pl/AM

Oceń