Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Polska aplikacja pozwala znaleźć pracę na godziny

07.06.2018 16:12
xxx zet

Wygodne szukanie pracy tymczasowej proponuje polska aplikacja Tikrow – wystarczy wybrać i zaakceptować jedną z ofert pokazywanych na ekranie smartfona. Wynagrodzenie otrzymuj się natychmiast po wykonaniu zlecenia.

tikrow agencja pracy tymczasowej fot. foto: rzut ekranu

Tikrow działa jako agencja pracy tymczasowej. Zarejestrowanie się w niej wymaga podania i zweryfikowania danych osobowych – jeśli odbywa się to przez aplikację lub stronie, należy liczyć się z koniecznością wysłania skanu dowodu osobistego lub paszportu.

Agencja zapewnia, że natychmiast po potwierdzeniu podanych danych obrazy są trwale usuwane z dysku – podpowiada także, że jeśli obawiamy się o zachowanie prywatności (co jest rozsądnym zachowaniem po aferze Cambridge Analytica), można podpisać umowę o pośredniczenie bezpośrednio w siedziby agencji.

Tikrow – agencja pracy tymczasowej jako aplikacja

Po zalogowaniu się do aplikacji Tikrow – jest dostępna na smartfony z Androidem – użytkownik może przebierać w ofertach pracy. Zlecenie nie może być dłuższe niż 12 godzin, a kwota zarobku podawana jest w postaci netto – a więc sumy, która otrzyma się do ręki. A właściwie na konto.

Tikrow zakłada bowiem każdemu użytkownikowi bezpłatne konto bankowe wraz z kartą płatniczą – to na nie, natychmiast po wykonaniu zlecenia, przelewane jest wynagrodzenie.

- Studiujesz, wychowujesz dziecko, a może masz intensywne życie towarzyskie lub sportowe? To właśnie dla Ciebie jest Tikrow. Przyjmujesz zadania tylko wtedy gdy masz wolny czas - praca jest po to żeby żyć, a nie odwrotnie. Jeżeli nie chcesz rezygnować ze swoich zajęć wybierz Tikrow - podejmuj zadania tam gdzie właśnie jesteś i tak długo jak możesz – zachwala swoją usługę aplikacja.

Zagłosuj

Jak oceniasz pomysł aplikacji do znajdowania pracy tymczasowej?

RadioZET.pl/MT

Oceń