Polskie serwisy VoD łączą swoje zasoby

08.09.2017 14:30

Katalogi Playera i iPli na mocy porozumienia między polskimi serwisami, dołączają do oferty VoD.pl.

Polskie serwisy VoD łączą swoje zasoby fot. vod.pl

Jeśli lubicie korzystać z zasobów polskich serwisów oferujących usługi "wideo na życzenie", mamy dla Was dobrą wiadomość. Dzięki podpisanym umową między Onet-RAS Polska a grupą TVN i Cyfrowym Polsatem, katalogi Playera i Ipli trafią do jednej usługi - VoD.pl.

Na VoD.pl będziemy mogli od teraz obejrzeć wszystkie produkcje z katalogu Playera. Oznacza to, że znajdziemy na VoD.pl "Kuchenne Rewolucje", "MasterChefa", czy nowe odcinki serialu "Na wspólnej".

W przypadku katalogu Ipli, Cyfrowy Polsat zdecydował się na razie udostępnić użytkownikom VoD.pl, jedynie część swoich zasobów. Jeśli "próbka" zgarnie dostatecznie dużą widownię, to zapewne wkrótce VoD.pl poszerzy swój katalog o kolejne produkcje Polsatu.

Te trzy polskie serwisy wciąż będą działać na własną rękę, lecz zwiększenie zasięgu ich produkcji ma wyjść każdemu na dobre.

"(...) ogłaszamy początek przedsięwzięcia, które ma szansę odmienić oblicze rynku VOD w Polsce. Jego celem jest dostarczenie użytkownikom najlepszej możliwej oferty oraz pokazanie, że kluczowi gracze w tym segmencie rynku chcą i mogą współpracować” - informuje dyrektor generalny grupy Onet-RAS Polska - Mark Dekan.

Zagłosuj

Z której usługi VoD korzystasz najczęściej?

RadioZet.pl/AM

Oceń