Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Power bank Kiano Slim 10000 z Biedronki – czy warto go kupić?

06.07.2017 14:29

Bank energii, dzięki któremu można naładować smartfona, to bardzo przydatne urządzenie podczas wakacyjnych wyjazdów. Kiano Slim 10000 skrywa w sobie przydatną niespodziankę.

Power bank Kiano Slim 10000 z Biedronki – czy warto go kupić? fot. materiały prasowe

To kolejny power bank, który trafił do sprzedaży w Biedronce w wakacje 2017 roku. Poprzedni model, Hykker Power Bank Solar 4000, wyróżniał się zastosowaniem paneli słonecznych, które miały urządzenie podładowywać podczas działania. W praktyce okazało się jednak, że na tę funkcję urządzenia nie ma co tak naprawdę liczyć.

Kiano Slim 10000 jest od swojego poprzednika w ofercie droższy o 10 zł – jego cena została ustalona na poziomie 59,90 zł. Jest jednak od solarnego banku energii wyraźnie lepszy pod względem specyfikacji.

Power bank Kiano oferuje 10 000 mAh pojemności – powinno to pozwolić na trzykrotne naładowanie do pełna przeciętego smartfona.

Telefon – lub inne urządzenie – można podpiąć do jednego z dwóch dostępnych portów USB. Pierwszy z nich dostarcza prąd o natężeniu 1 A, drugi oferuje 2,1 A, dzięki czemu ładowanie smartfona z jego pomocą jest wyraźnie szybsze.

Naładowanie Kiano Slim 10000 do pełna zajmuje według producenta od 8 do 10 h – trzeba o tym pamiętać, planując wyprawę zakładającą intensywne korzystanie z jego możliwości.

Widoczne po bokach obudowy niebieskie linie nie są tylko elementem dekoracyjnym – producentowi udało się ukryć w ten sposób dwa kabelki. Jeden (microUSB) służy do podpięcia urządzeń do ładowania (dzięki temu można do banku energii podłączyć trzy urządzenia równocześnie), dzięki drugiemu zaś można doładować akumulatory w Kiano Slim 10000.

Power bank Kiano jest dostępny w sprzedaży od 6 do 19 lipca 2017 lub do wyczerpania zapasów.

Zagłosuj

Korzystacie z banków energii?

RadioZET.pl/MT

Oceń