Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Powrócą rozsuwane telefony? Wizualizacja LG V30 to sugeruje

29.05.2017 10:45

Telefon wprawdzie niekoniecznie będzie wyglądać dokładnie tak, jak na renderach - te pochodzą sprzed kilku miesięcy, a w międzyczasie urządzenie mogło przejść sporą zmianę, lecz niemniej jednak warto spojrzeć na tę wizję smartfona wyposażonego w rozsuwany wyświetlacz.

Powrócą rozsuwane telefony? Wizualizacja LG V30 to sugeruje fot. Twitter / @evleaks

LG V30 to kolejne urządzenie premium od tego producenta sprzętu, które ma zadebiutować na rynku już we wrześniu tego roku. Jak pokazują rendery urządzenia, stworzone jakiś czas temu, być może doczekamy się w tym smartfonie dość niezwykłej funkcjonalności.

Zagłosuj

Miałeś rozsuwany telefon?

Urządzenie może mieć dodatkowy wyświetlacz nałożony na główną konstrukcję telefonu. Po rozsunięciu głównego ekranu, naszym oczom ujawni się dodatkowa powierzchnia robocza, na której mogłyby znajdować się na przykład ustawienia aplikacji lub klawiatura do wygodniejszego wprowadzania tekstu.

Tego typu funkcjonalność na pewno wprowadziłaby do smartfonów nowe możliwości rozwoju, lecz czy technologia jest już na to gotowa, dowiemy się w najbliższych miesiącach - o ile LG V30 wygląda tak, jak na pokazanych wizualizacjach.

Zagłosuj

Chciałbyś powrotu rozsuwanych telefonów?

RadioZET.pl/AM

Oceń