Razer Phone — pierwszy smartfon dla graczy dostępny w Play

01.03.2018 11:21
xxx zet

Play jest pierwszym operatorem komórkowym w Polsce, który wprowadza smartfona Razera do swojej oferty. Ile przyjdzie nam za niego zapłacić?

Razer Phone — pierwszy smartfon dla graczy dostępny w Play fot. Razer

Do końca marca Razer Phone będzie dostępny w Play na wyłączność. Jeśli ktoś będzie chciał kupić tego smartfona u innego operatora, będzie musiał czekać przynajmniej do kwietnia.

Razer Phone wyróżnia się kilkoma niezwykłymi parametrami konfiguracji sprzętowej. Smartfon bierze to, co jest najlepsze na rynku (układ, pamięć, metalowa konstrukcja, aparaty) i dokłada do tego coś od siebie. Elementem wyróżniającym to mobilne urządzenie jest nowoczesny wyświetlacz EGZO o przekątnej 5,72 cala, który jest w stanie odświeżać obraz z częstotliwością 120 klatek na sekundę (120 Hz).

Prócz tego Razer Phone wyposażony jest w dwa naprawdę dobre głośniki, które otrzymały certyfikat Dolby Atmos. To także sprzętowy certyfikat THX Audio, co dzięki załączonej do zestawu przejściówce USB-C do portu słuchawkowego Jack 3,5 mm zapewni wysoką jakość dźwięku z użyciem standardowych słuchawek lub headsetu.

Razer Phone w Polsce

Oficjalna cena Razer Phone w Europie została ustalona na poziomie 749 Euro (ok. 3200 złotych) — ile więc przyjdzie nam zapłacić za urządzenie w abonamencie w Play?

Urządzenie można dostać w najniższej cenie za 59 złotych, lecz wtedy miesięczna kwota abonamentu wyniesie aż 190 złotych (Stan Nielimitowany na 24 miesiące).

razer fot. Play

Oczywiście im więcej zdecydujemy zapłacić za urządzenie, tym mniejszy miesięczny abonament przyjdzie nam płacić. Przy opłacie 949 zł za urządzenie kwota abonamentu spada do 150zł/mies., a z kolei przy 2559 zł za urządzenie miesięczny abonament wyniesie 60 zł.

Urządzenie dostępne jest również dla stałych klientów, którzy mogą liczyć na drobną zniżkę ceny w porównaniu do cennika zamieszczonego powyżej. Bardzo możliwe, że gdy Razer Phone znajdzie się w ofertach innych operatorów, cena urządzenia w abonamencie może stać się bardziej przyjazna dla klienta — konkurencja robi swoje.

RadioZet.pl/AM

Oceń