Revolut wchodzi do Polski. Obiecuje bezprowizyjne zakupy za granicą

07.03.2018 14:02
xxx zet

Brak prowizji za przewalutowanie środków przeznaczonych na zakupy na zagranicznych portalach, na przykład Amazonie czy AliExpress, to obietnica składana przez debiutujący w Polsce Revolut. Usługa chce zdobyć w 2018 roku 150 000 klientów.

Revolut pozwala wymieniać waluty bez prowizji fot. materiały prasowe

Revolut jest dobrze znany miłośnikom łowienia okazji na zagranicznych portalach internetowych. Usługa pozwala płacić w ponad 130 walutach bez ponoszenia opłat za przeliczenie pieniędzy na zagraniczną jednostkę monetarną.

- Konsumenci, którzy zechcą poświęcić trzy minuty na ściągnięcie aplikacji i założenie konta uzyskają dostęp do bezpłatnych przelewów krajowych i międzynarodowych oraz opcji płacenia za granicą bez prowizji i dodatkowych opłat – tłumaczy Revolut w oficjalnym komunikacie o rozpoczęciu działalności w Polsce.

Polskie biuro przedsiębiorstwa z Londynu zostało założone w Krakowie – pracę znalazł tam zespół wsparcia klienta.

Aplikacja Revolut nie ogranicza się do tradycyjnych pieniędzy – konto mobilne można zasilać także kryptowalutami.

Revolut - przewalutowanie bez prowizji

Chcemy nie tylko przedefiniować tradycyjne usługi finansowe, ale oprzeć je całkowicie na technologii, oferując cyfrowy portfel do zarządzania domowym budżetem i kategoryzacji wydatków, rozszerzony zakres bezpieczeństwa, z opcją zablokowania i odblokowania karty na jedno kliknięcie czy kontrolą dostępu opartą na geolokalizacji - chwali się swoimi możliwościami Revolut.

Revolut pozwala użytkownikom wysyłać darmowe przelewy za granicę lub do Polski, wymieniać środki na koncie na jedną z 25 walut po kursie międzybankowym lub zapłacić zbliżeniowo kartą MasterCard lub Visa, na całym świecie, unikając kosztów przewalutowania na jedną ze 130 walut lokalnych.

Zagłosuj

Często kupujesz za granicą?

RadioZET.pl/Revolut/MT

Oceń