Romans Katy Perry z YouTube trwa dalej

29.09.2017 09:55

Piosenkarka po raz kolejny przygotowuje treści na wyłączność dla serwisu Google.

Romans Katy Perry z YouTube trwa dalej fot. YouTube

Na początku czerwca, w ramach premiery nowego albumu "Witness", Katy Perry stworzyła wyjątkową akcję promocyjną.

Przez 4 doby piosenkarka streamowała na YouTubie relację ze swojego życia - internauci mogli całą dobę oglądać Katy przyjmującą rozmaitych gości ze świata show biznesu, udzielającą mini-koncertów dla grupy wybranych fanów, a także jak piosenkarka je, ćwiczy jogę czy śpi. Fani mogli liczyć również na poranne i wieczorne rozmowy z Katy za pośrednictwem czatu na żywo.

Film o Katy Perry w YouTube Red

4 października, w ramach płatnej usługi YouTube Red, zadebiutuje film dokumentalny opowiadający historię powstawania tej transmisji na żywo - "Katy Perry: Will You Be My Witness?".

Film przedstawi niepokazywane wcześniej materiały zawierające m.in. przygotowania do premiery albumu, jak i wypowiedzi twórców transmisji zza kulis.

Materiał będzie dostępny na wyłączność na tej platformie, a dostęp do niej kosztuje 10 dolarów miesięcznie. W ramach subskrypcji otrzymujemy dostęp do oryginalnych programów tworzonych z myślą o platformie, a także szereg bonusów - w tym m.in. brak reklam na standardowych filmikach w YouTube.

Niestety, jak możemy dowiedzieć się z oficjalnej informacji dostępnej na stronie YouTube Red, usługa nie jest jeszcze dostępna w Polsce. Możemy więc tylko mieć nadzieję, że film dokumentalny trafi do innych kanałów dystrybucji lub też zostanie w końcu udostępniony dla wszystkich za darmo.

Zagłosuj

Oglądałeś transmisję na żywo z premiery albumu Katy Perry?

RadioZet.pl/AM

Czy wiesz, do czego służą wszystkie porty w komputerze? Sprawdź swoją wiedzę technologiczną w naszym Quizie:

Oceń