Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Samsung Galaxy S8 już oficjalnie - znamy cenę i datę premiery

30.03.2017 13:30

Oficjalna strona Samsunga pokazuje już sugerowane ceny detaliczne za jakie dostaniemy nowego flagowca firmy. Będzie drogo?

Samsung Galaxy S8 już oficjalnie - znamy cenę i datę premiery fot. Samsung

Galaxy S8 - cena w Polsce

Samsung Galaxy S8 będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych - Black i Orchid Grey. Obie wersje wyposażone w 64 GB pamięci wewnętrznej wyceniono na 3499 złotych.

Z kolei Samsung Galaxy S8+, czyli wersja smartfona wyposażona w nieco większy ekran i pojemność baterii (5,8" i 3000 mAh w S8, 6,2" i 3500 mAh w S8+), również dostępna będzie w kolorach Black i Orchid Grey. Wyceniono je na 3999 złotych.

galaxyS8_przedsprzedaż

Więcej na temat samej specyfikacji i możliwości Samsunga Galaxy S8 przeczytacie w naszej relacji z pokazu ogłaszającego urządzenie

Gratisy do zamówień przedpremierowych

Jeśli zdecydujemy się na zamówienie Galaxy S8 przed premierą w oficjalnym sklepie Samsunga otrzymamy urządzenie na 8 dni, przed jego premierą w sklepach. Ma zostać do nas wysłane 18 kwietnia. Jeśli więc wierzyć warunkom promocji Galaxy S8 i Galaxy S8+ trafiłyby do oficjalnej sprzedaży 27 kwietnia.

Pre-orderowcy otrzymają również aż 3 letnią gwarancję, a także pakiet ochronny Guard, dający priorytet podczas napraw lub wymiany urządzenia.

Każdy kto kupi Galaxy S8 lub Galaxy S8+ (niezależnie czy przedpremierowo lub po), w zestawie otrzyma również słuchawki wyprodukowane przez AKG. Słusznie przewidywaliśmy tego typu współpracę, kiedy ogłoszono zakup firmy Harman przez Samsunga (do Harman należą AKG, JBL i Harman Kardon). 

RadioZet.pl/AM

Kiedy używać słuchawek nausznych?

Oceń