Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Samsung Galaxy Tab S3 w Polsce. Znamy ceny

06.04.2017 17:44

Jest nawet 3 razy szybszy od swojego poprzednika i jako pierwszy na świecie został umieszczony w szklanej obudowie – nowy Galaxy Tab S3, flagowy tablet Samsunga, zadebiutował w Polsce. 

Samsung Galaxy Tab S3 w Polsce. Znamy ceny fot. RadioZET.pl/MT

Producent postarał się pokazać w Galaxy Tab S3 wszystko, co ma najlepsze. Za wyświetlanie obrazu odpowiada ekran Super AMOLED o przekątnej 9,7 cala, pracujący w rozdzielczości 2048x1536 punktów.

Urządzenie wyposażone jest w cztery głośniki stworzone we współpracy z AKG – zostały rozmieszczone w rogach urządzenia, które dba o to, żeby niezależnie od pozycji w jakiej go trzyma użytkownik cały czas dobrze słyszany był efekt stereo. Jest to możliwe dzięki przekierowywaniu generowania dźwięku między poszczególne źródła.

Tablet Samsung Galaxy Tab S3 waży 434 gramy w wersji z wbudowanym modemem LTE – model bez tego modułu jest o 5 gramów lżejszy. Urządzenie ma 6 mm grubości, 237,3 mm wysokości i 169 mm szerokości.

Pod obudową kryje się procesor Snapdragon 820, znany z flagowych smartfonów największych marek pojawiających się w sprzedaży w 2016 roku. Tablet oferuje ponadto 4 GB pamięci RAM oraz 32 GB przestrzeni na pliki.

Wygodę korzystania z Samsuga Galaxy Tab S3 podwyższa rysik S Pen – pozwala on nie tylko na precyzyjne rysowanie na ekranie i robienie notatek, lecz także korzystanie z dodatkowych funkcji, takich jak tłumaczenie wskazanych w artykule słów z języka obcego na polski.

Samsung Galaxy Tab S3 trafił do sprzedaży 6 kwietnia 2017 roku – w wersji Wi-Fi został wyceniony na 2899 zł, za model z wbudowanym modem LTE trzeba zapłacić 3299 zł.

Zagłosuj

Wolicie korzystać z tabletu czy smartfona?

RadioZET.pl/MT

Oceń