Samsung wypuszcza nowy telefon z klapką i... Androidem!

23.06.2017 10:00

Jeszcze niedawno pisaliśmy o kolejnym telefonie z klapką od LG, a tymczasem kolejnym tego typu urządzeniem zaskakuje nas Samsung. 

Samsung wypuszcza nowy telefon z klapką i... Androidem! fot. Samsung / materiały prasowe

Samsung Flip 2 to całkiem atrakcyjnie wyglądający, jak na obecne czasy, telefon z klapką. A może raczej lepiej byłoby go nazwać smartfonem z klapką? Urządzenie posiada bowiem system operacyjny Android, a więc będziemy mogli zrobić na nim dokładnie to, co możemy na obecnie dostępnych, bardziej klasycznych smartfonach.

Jako urządzenie do codziennej pracy Samsung Flip 2 może pochwalić się całkiem porządną specyfikacją techniczną. Znajdziemy tutaj 3,8 calowy wyświetlacz, cztero-rdzeniowy procesor i 2 GB pamięci RAM.

Urządzenie nie pochwali się zabójczą pojemnością baterii ze 1950 mAh, lecz stosunkowo mały ekran, powinien sprawić, że urządzenie nie będzie tak "energożerne" i całkiem długo wytrzyma na jednym ładowaniu.

sams1

Telefon będzie wprawdzie dostępny tylko w Korei, lecz być może ktoś zdecyduje się na jego import, by powrócić do tych dobrych, dawnych czasów telefonów z klapką, kiedy trudniej było o zarysowanie ekranu.

Zagłosuj

Który z poniższych, klasycznych rodzajów telefonów wolałeś najbardziej?

RadioZET.pl/AM

Oceń