Słuchaj
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Konrad Piasecki
Aga Kołodziejska, Tomek Florkiewicz
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Serwisy www grupy Eurozet liderem wśród grup radiowych w Polsce

25.08.2017 11:16

Grupa Eurozet wyprzedziła Grupę RMF i Time, zajmując miejsce lidera wśród internetowych serwisów stacji radiowych pod względem liczby realnych użytkowników. Jednocześnie awansowała z 33. na 32. pozycję wśród wszystkich podmiotów internetowych w Polsce (wg Gemius/PBI za lipiec 2017r.). 

Serwisy www grupy Eurozet liderem wśród grup radiowych w Polsce

W lipcu serwisy Grupy Eurozet odwiedziło prawie 4,4 mln realnych użytkowników. To więcej niż np. Grupa naTemat.pl czy serwisy Grupy TVP. Był to również historycznie najlepszy wynik w liczbie odsłon - 27,2 mln. Wynik z poprzedniego miesiąca poprawiony został o niemal 1 mln odsłon. Prawie wszystkie serwisy Grupy mogą pochwalić się bardzo dobrymi wynikami w lipcu br.  Serwis radiozet.pl odwiedziło blisko 3,2 mln realnych użytkowników, o 200 tysięcy więcej niż w czerwcu br., miał on również rekordową liczbę odsłon, na poziomie prawie 18 mln. 

- To jest efekt konsekwentnie realizowanej strategii budowania i rozwoju treści, będących uzupełnieniem oferty programowej i reklamowej Grupy Eurozet. Cieszę się, że udaje nam się to wszystko osiągać w zamierzonym czasie i na tak nasyconym już rynku – mówi Tomasz Sofuł, szef działu on-line Eurozet. 

Rekordy popularności biją też serwisy antyradio.pl oraz chillizet.pl. Antyradio.pl odwiedziło ponad 1 mln realnych użytkowników a chillizet.pl regularnie przyciąga ponad pół miliona RU. Antyradio.pl to również duża liczba odsłon, 5,6 mln, oraz szybko rosnąca pozycja wśród użytkowników aplikacji mobilnych. Jest to zdecydowanie największa strona o tematyce rockowej w kraju.  Bardzo dobrze wypada również planeta.fm, która w porównaniu do lipca 2016 roku zwiększyła liczbę zarówno realnych użytkowników jak i odsłon o ok 75% osiągając w lipcu 2017 ok 0,4 miliona RU i ponad 1 milion odsłon.

Zrzut ekranu 2017-08-25 o 11.04.05
Oceń