Simsy trafiły na smartfony

11.05.2017 10:11

Właściciele smartfonów z Androidem i iPhone’ów już niedługo będą mogli wieść oficjalne podwójne życie – EA zapowiedziała właśnie opracowanie Simsów w wersji mobilnej. Wprowadzono sporo nowości.

Simsy trafiły na smartfony fot. kadr z wideo

Sama idea gry nie zmieniła się ani o jotę – gracz tworzy wirtualnego człowieka, którego prowadzi przez życie prywatnie zawodowe starając się zapewnić mu wikt, opierunek, zadowolenie i szczęśliwość.

Mobilne Simsy pozwolą na prowadzenie całego wirtualnego rodu, pozwalając opiekować się kolejnymi pokoleniami postaci. Zapewnienie ciągłości rodzinie ma być ważnym elementem rozgrywki, jako że osiągnięcie celów zawodowych i przejście na emeryturę będzie owocowało otrzymywaniem specjalnych pamiątek odblokowujących ścieżki kariery i nowe rodzaje hobby dla przyszłych pokoleń.

 

Dzięki imprezom spotkamy postaci prowadzone przez innych graczy – da to szanse na zawieranie znajomości, budowanie związków oraz chwalenie się domem i zdobywanie nagród.

Dokładna data premiery nie została jeszcze podana – według twórców, debiutu mobilnych Simsów należy spodziewać się „wkrótce”.

 

Kultowa gra to kolejna pozycja, która po długim oczekiwaniu (pierwsze Simsy pojawiły się 17 lat temu) doczekały się pełnoprawnej wersji na smartfona – wcześniej na urządzeniach mobilne zawitał znany i lubiany Mario i z miejsca stał się hitem.

Zagłosuj

Będziecie grać w Simsy na telefonie?

RqadioZET.pl/MT

Oceń