Smartfon wybuchł mężczyźnie w kieszeni. Zaczął się palić [WIDEO]

06.10.2017 18:34

Pracownik jednego z hoteli w Indonezji nagle poczuł, jak jego smartfon robi się gorący. Po chwili urządzenie wybuchło i zaczęło się palić tuż obok głowy 47-latka. Całość zarejestrowała hotelowa kamera.

Smartfon wybuchł mężczyźnie w kieszeni. Zaczął się palić [WIDEO] fot. Youtube
Zagłosuj

Używasz na co dzień smartfona?

To nagranie jest ostrzeżeniem dla wszystkich, którzy chcą, aby producenci telefonów komórkowych nadal śrubowali możliwości swojego sprzętu.

Telefon 47-letniego Indonezyjczyka nagle sam z siebie zaczął wibrować, po czym wybuchł i zapalił się w przedniej kieszeni bluzki. Mężczyzna z poparzeniami górnej części ciała trafił do szpitala.

Aktualizacja: otrzymaliśmy więcej informacji w tej na temat zdarzenia bezpośrednio od Samsunga.

- Po dogłębnym śledztwie ustaliliśmy, że bateria używana w tym telefonie nie była wyprodukowana przez firmę Samsung, ani żadnego autoryzowanego przez nas dostawcę podzespołów. Mamy nadzieję, że nasz klient szybko wróci do zdrowia. Jednocześnie rekomendujemy wszystkim naszym klientom, by używali oryginalnych baterii firmy Samsung lub takich, które pochodzą od autoryzowanych dostawców. Dzięki restrykcyjnym standardom kontroli jakości dbamy o to, by korzystanie z urządzeń Samsung było bezpieczne i przyjemne - przekazał RadioZET.pl Olaf Krynicki, Rzecznik Prasowy Samsung Electronics Polska.

Oto nagranie:

RadioZET.pl/strz

Oceń