Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Star Wars: Battlefront II - Anna Dereszowska jako księżniczka Leia w polskiej wersji gry

26.10.2017 14:01
xxx zet

Po komediach i serialach przyszła pora na dubbing. Anna Dereszowska udzieli swojego głosu księżniczce Lei w grze Star Wars.

Star Wars: Battlefront II - Anna Dereszowska jako księżniczka Leia w polskiej wersji gry fot. EA Polska

Star Wars: Battlefront II to gra akcji, w której nie tylko będziemy mogli wcielić się w żołnierzy walczących po obu stronach międzygalaktycznego konfliktu, ale również poznamy nieopowiedzianą wcześniej historię rozgrywającą się pomiędzy III a IV częścią filmowej sagi.

leia fot. EA

Electronic Arts Polska odkrywa kolejne karty dotyczące pełnej, polskiej lokalizacji gry. Nieco wcześniej mogliśmy dowiedzieć się, kto przemówi głosem Lorda Vadera na polu bitwy. Kolejną gwiazdką polskiej wersji językowej gry jest Anna Dereszowska, która wcieli się w księżniczkę Leię. Drobną próbkę jej głosu możesz zobaczyć w materiale wideo poniżej.

Co ciekawe, aktorkę dość często możemy usłyszeć w polskim dubbingu filmów i seriali animowanych. Anna Dereszowska wcieliła się również w rolę głównej bohaterki gry przygodowej Syberia 3, która ukazała się na początku tego roku.

Jak wypadnie polska wersja językowa Star Wars: Battlefront II można będzie się przekonać 17 listopada, prawie miesiąc przed premierą kolejnej części filmowej sagi.

Zagłosuj

Podoba Ci się Anna Dereszowska jako Leia Organa?

RadioZet.pl/AM

Co wiesz o telefonii? Sprawdź swoją wiedzę w naszym Quizie:

Oceń