Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Struś z reklamy Galaxy S8 wyciska łzy. Lepszy od dziadka z Allegro?

31.03.2017 14:54

Podczas prac nad Samsungiem Galaxy S8 przygotowywano nie tylko smartfona. Podczas premiery telefonu pokazano film mający odzwierciedlać ducha nowego flagowca – została nagrodzony brawami oraz łzami wzruszenia.

Struś z reklamy Galaxy S8 wyciska łzy. Lepszy od dziadka z Allegro? fot. kadr z wideo

Samsung Galaxy S8 i S8+ trafi do użytkowników trafi do użytkowników pod koniec kwietnia 2017 roku – my mieliśmy go już w rękach w dniu premiery i podzieliliśmy się naszymi wrażeniami. Poznaliśmy także oficjalne polskie ceny – trzeba przyznać, że jeszcze niedawno zapłacenie takich kwot za telefon wydawało się niemożliwe.

Galaxy S8 ma właśnie według Samsunga umożliwiać rzeczy do tej pory niewykonalne i skazane na pozostawanie w marzeniach. Krótki film pokazuje wielkiego ptaka, który dzięki smartfonowi S8 i zestawowi Gear VR robi coś, czego nie robił jeszcze żaden struś. Zobaczcie sami:

 

Czy ten film może stać się hitem porównywalnym z reklamą Allegro i dziadkiem uczącym się języków, który stał się światowym fenomenem, pokaże czas. Struś latający dzięki Samsungowi na pewno porusza serce i jest w stanie wycisnąć niejedną łzę.

Pokażcie ten film znajomym – może zainspiruje ich przed zbliżającym się weekendem i zrealizują swoje marzenie.

Zagłosuj

Która reklama podoba się Wam bardziej?

RadioZET.pl/MT

Oceń