Świeżaki do kupienia w internecie. Bez punktów i za ułamek ceny

05.09.2017 10:10

Do Biedronki wróciły bijące rekordy popularności Świeżaki – maskotki, które można otrzymać robiąc regularnie zakupy w sieci sklepów należącej do Jeronimo Martins. Maskotki można też kupić od ręki w internecie – tak jest szybciej i taniej.

Świeżaki do kupienia w internecie. Bez punktów i za ułamek ceny fot. zrzut ekranu

Kupowanie Świeżaka w Biedronce to długi i pochłaniający duże pieniędzy proces - za każde wydane 40 zł dostaje się 1 punkt, a potrzeba 60, by dostać maskotkę za darmo, lub 30, by móc ją kupić za 20 zł. Zgromadzenie punktów niezbędnych do otrzymania Świeżaka może pochłonąć setki, a nawet tysiące złotych.

Taniej i szybciej można kupić maskotki w internecie. Oferty pochodzą głównie z chińskiego AliExpress.com – w zależności od sprzedawcy, za pluszaki trzeba zapłacić od 7 do 12 dolarów. Wśród oferowanych pluszaków znajdują się także najnowsze Świeżaki – zaprezentowane pod koniec sierpnia 2017 roku Borówka Basia, Groszek Grześ, Kalafior Krzyś i Rzodkiewka Żaneta. Nie trzeba długo szukać, by znaleźć interesujące oferty - można znaleźć je na przykład tu, tutaj i w tym miejscu.

fot. zrzut ekranu

Chiński portal aukcyjny przyjmuje płatności realizowane bezpiecznym przelewem internetowym – na bezpłatną przesyłkę trzeba czekać od dwóch tygodni do miesiąca.

Świeżaki pojawiły się także na Allegro – zanim jednak zdecydujemy się na zakup w naszym kraju, warto sprawdzić, czy sprzedawca wysyła zabawki z Polski – może się okazać, że pełni tylko rolę pośrednika, zlecając nadanie zabawek producentowi w Chinach.

RadioZET.pl/MT

Oceń