T-Mobile ma dla graczy gamingowy laptop w abonamencie

05.03.2018 22:45
xxx zet

T-Mobile stawia na gaming - w ofercie operatora pojawił się laptop MSI GV62 7RD, który pozwala podchodzić bez kompleksów do najnowszych gier. W komplecie jest nielimitowany internet LTE, zapewniający dobre osiągi w grze sieciowej.

T-Mobile wprowadza do oferty laptop gamingowy MSI GV62 7RD fot. RadioZET.pl/MT

T-Mobile sukcesywnie wpisuje się coraz mocniej w krajobraz polskiego e-sportu - operator był obecny na Intel Extreme Masters 2018 w Katowicach, turnieju o ogólnoświatowej randze. Z okazji zawodów do oferty T-Mobile trafił sprzęt, który zadowoli większość graczy.

Operator zauważył, że szybki internet o małym opóźnieniu jest dziś kluczowy dla graczy traktujących gaming na poważnie - niskie pingi osiągane w technologii LTE mają więc dawać lekką przewagę nad przeciwnikami.

Sam szybki internet nie wystarczy, żeby móc rywalizować z najlepszymi jak równy z równym - potrzebne są jeszcze umiejętności i dobry sprzęt. O pierwsze trzeba będzie zadbać samemu, ćwicząc i trenując - drugie można dostać podpisując z T-Mobile umowę abonamentową.

T-Mobile oferuje internet i laptop do gier

T-Mobile chwali się, że jest to obecnie najmocniejszy laptop w ofercie operatorskiej. Znajduje się w nim procesor Intel Core i7 siódmej generacji i mocna karta graficzna GeForce GTX 1050 z 4 GB własnej pamięci RAM. MSI wyposażył swój komputer dla graczy w gamingową klawiaturę SteelSeries oraz matowy wyświetlacz o przekątnej 15,6 cala.

Cena laptopa zależy od wybranego planu taryfowego i długości zawartej umowy.

- W najwyższej opcji taryfowej (oferta z nielimitowaną transmisją w LTE i dodatkowymi 100 GB dla pozostałych technologii) przy opłacie 209,99 zł miesięcznie i w 36 ratach, laptop wraz z wybranym modemem USB można mieć już za 1 zł na start - informuje operator. Cena notebooka MSI GV62 7RD w konfiguracji oferowanej w T-Mobile w wolnej sprzedaży dochodzi do 4 000 zł.

Zagłosuj

Jakim typem gracza jesteś?

RadioZET.pl/T-Mobile/MT

Oceń