Ta konsola spodoba się fanom Minecrafta

22.08.2017 12:20

Microsoft zapowiedział limitowaną edycję konsoli Xbox One S stworzoną z myślą o największych fanach Minecrafta.

Ta konsola spodoba się fanom Minecrafta fot. Microsoft

Podczas konferencji Microsoftu na trwających obecnie targach gier Gamescom 2017 w Kolonii w Niemczech, firma zaprezentowała całemu światu nową, limitowaną edycję konsoli Xbox One S.

Xbox One S to mniejsza, pobierająca mniej energii wersja konsoli z rodziny Xbox One. Jako, że Microsoft wykupił szwedzkie studio tworzące grę Minecraft - Mojang, za bagatela 2 miliardy dolarów, raczej nie jest dziwne, że stara się wykorzystać potencjał sprzedażowy marki przygotowując taką ofertę dla fanów.

Xbox One S Minecraft Limited Edition to kawał solidnie zaprojektowanej edycji specjalnej konsoli. Urządzenie nie tylko doczeka się unikalnego malowania inspirowanego klasycznym klockiem ziemi z gry Minecraft, lecz jego spód zawierać będzie przeźroczysty fragment obudowy, w którym umieszczono podświetlany element "redstone" - elementu, który znajdziemy w samej grze.

RE1C77N

Limitowana wersja konsoli posiada również unikatowy model kontrolera - który został stworzony na podstawie wyglądu "Creepera", czyli jednego z bardziej rozpoznawalnych przeciwników w grze.

f0b2e9b9-3492-476f-bfc8-27d416b7b496

Prócz tego, fani będą mogli nabyć osobno inny kontroler inspirowany grą, który przemalowano na świnkę, którą również możemy spotkać w Minecrafcie.

Cena limitowanego Xboksa One S jednak nie sprawi, że od razu rzucimy się na tę edycję. W polskim sklepie Microsoftu kosztuje bowiem 1799 złotych, co przy nieco wyższej cenie nowego Xboksa One X, na którego właśnie ruszyła przedsprzedaż, wydaje się mocno zawyżona.

Zagłosuj

Co sądzisz o cenie tej limitowanej edycji konsoli Xbox One S?

RadioZet.pl/AM

Oceń