Tak będzie wyglądał nowy, złoty iPhone X? Wyciekły zdjęcia

16.04.2018 18:38

Dzięki nowym przeciekom możemy podejrzeć jedną z mocno wyczekiwanych przez fanów Apple premier. W sieci pojawiły się zdjęcia złotego iPhone'a X. Ładny?

Tak będzie wyglądał nowy, złoty iPhone X? Wyciekły zdjęcia fot. Apple

Do sieci wyciekły zdjęcia złotego iPhone'a X

Zdjęcia udostępnił w sieci Federalny Komitet Łączności, którego rolą jest zatwierdzanie wszystkich wprowadzanych do sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych urządzeń telekomunikacyjnych. Środowisko fanów marki ze słynnym jabłuszkiem momentalnie zawrzało — złoty iPhone X jest kompletną, nieogłaszaną nigdy wcześniej przez Apple nowością.

złoty iPhone X

Czy to na pewno iPhone X?

Choć pokazany na fotografiach model wygląda na reprezentanta serii X, niektórzy zwracają uwagę na drobny, niepasujący do całości detal. Model ma być wyposażony w OLED-owy wyświetlacz, podczas gdy iPhone'y X są standardowo wyposażone w wyświetlacze LCD.

Premiera nowego iPhone'a X coraz bliżej.

Dlatego technologiczni maniacy nie wykluczają jeszcze jednej opcji. Prezentowany model równie dobrze może być zapowiedzią nowej, tańszej serii iPhone'ów. Nie zgadzałby się wtedy za to sposób wykończenia obudowy, ponieważ zapowiadana wersja miała mieć obudowę z aluminium. Czyli jak to zwykle z Apple bywa, wiemy tyle, że nic jeszcze nie wiemy. Chyba nie musimy dodawać, że odmówili oficjalnego komentarza w sprawie ewentualnej premiery? Pozostaje jedynie uzbroić się w cierpliwość.

Tak będzie wyglądał nowy iPhone X.

RadioZET.pl/AG

TO TAKŻE MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Apple wspiera chorych na AIDS. Czerwony iPhone 8 także w Polsce

Aplikacja Moog Minimoog Model D zamieni twój telefon w kultowy syntezator analogowy

Huawei tygodniowym liderem sprzedaży smartfonów w Polsce

Oceń