Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Agnieszka Więdłocha , Maciej Stuhr
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tak wygląda Note 8 - nowy flagowiec Samsunga

02.08.2017 11:20
xxx zet

Galaxy Note 8 będzie mógł się pochwalić niesamowitym ekranem o przekątnej 6,3 cala i obsługą rysika.

Tak wygląda Note 8 - nowy flagowiec Samsunga

Po tym jak Note 7 został wycofany z rynku, z uwagi na aferę z wybuchającymi bateriami urządzenia, Samsung ma teraz przed sobą ciężki orzech do zgryzienia. Galaxy Note 8 nie tylko musi więc być niezawodny, lecz musi wyglądać na tyle dobrze i oferować podzespoły z najwyższej półki, aby konsumenci chcieli powrócić do urządzeń z tej serii.

Na szczęście Galaxy S8 okazał się dużym sukcesem, a firma zaczęła odzyskiwać zaufanie klientów, poprzez zwiększenie niezawodności sprzedawanych urządzeń i wprowadzeniu dodatkowych testów bezpieczeństwa.

Jak więc wygląda wspomniany Galaxy Note 8? Zdjęcie opublikowane przez evleaks na twitterze prezentuje urządzenie w całości - widać tutaj dużą inspirację Galaxy S8 - mamy ekran InfinityDisplay, dzięki któremu produkty Samsunga są rozpoznawalne. Jednak wprowadzone zmiany w kształcie i opływowości samego smartfona, mocno oddzielą linię Note od Galaxy - i bardzo dobrze, nie chcielibyśmy przecież kupować dokładnie tego samego urządzenia.

Niestety producent powtórzy rozwiązanie, na które narzeka wielu użytkowników Galaxy S8 - czytnik linii papilarnych ponownie zostanie umieszczony na wysokości aparatu - na szczęście jednak będzie oddalony na tyle, że nie powinniśmy tak często omyłkowo dotykać obiektywów. Samsung jednak powinien przy następnej serii swoich urządzeń przenieść czytnik w wygodniejsze miejsce.

Zagłosuj

Który ze smartfonów Samsunga bardziej Ci się podoba?

RadioZet.pl/AM

Oceń