Tegoroczny świąteczny hit? Telewizor Full HD w Biedronce za 699 zł

07.12.2017 12:05

Urządzenie w naprawdę atrakcyjnej cenie jest dostępne w sieci sklepów Biedronka już od dzisiaj.

Tegoroczny świąteczny hit? Telewizor Full HD w Biedronce za 699 zł fot. Hykker

32-calowy telewizor marki Hykker raczej nie wprawi w zachwyt fanów kina domowego z prawdziwego zdarzenia - ci powinni szukać czegoś ze znacznie wyżej półki cenowej i oferującej 4K. Nie oznacza to jednak, że telewizor z Biedronki nie jest w stanie zaoferować użytkownikom wysokiego poziomu - wręcz przeciwnie. Matryca Full HD i dostatecznie duża przekątna ekranu mogą być dla wielu osób jak najbardziej wystarczające do cieszenia się rozrywką multimedialną.

Producent w urządzeniu zaimplementował cyfrowy tuner, który bez problemu odbierze telewizję naziemną DVB-T (wbudowane tunery DVB-T, DVB-T2 i DVB-C). Jeśli jednak korzystamy z zewnętrznego dekodera od kablówki lub telewizji satelitarnej, to podłączymy go do jednego z wejść wideo, a tych jest sporo - są tutaj 3 porty HDMI i jednym porcie VGA i SCART (popularne złącze EURO).

Hykker LED TV 32" Full HD może być więc ciekawym kąskiem dla graczy, którzy tanio chcą kupić nowy i niewielki telewizor do podłączenia konsoli. Rozdzielczość 1920 na 1080 zapewni pełny komfort do grania w najnowsze hity na Playstation 4 czy Xboksie One.

Telewizor oferuje również możliwość odtwarzania multimediów z pendrive'ów lub dysków zewnętrznych dzięki wbudowanemu portowi USB, który może również posłużyć jako zasilanie dla chociażby urządzeń typu Chromecast.

Hykker LED TV 32" Full HD będzie dostępny w sklepach Biedronka za 699 złotych w okresie od 7 do 20 grudnia.

Zagłosuj

W jakim przedziale wielkości szukasz nowego telewizora?

RadioZet.pl/AM

Sprawdź swoją wiedzę technologiczną i odgadnij pierwotną cenę tych gadżetów:

Quiz. Ceny technologii fot. pixabay
Oceń