Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Telefon komórkowy czy fidget spinner? Z tym urządzeniem nie musisz wybierać

11.10.2017 15:55

Czy moda na fidget spinnery powróci dzięki połączeniu zabawki z technologią?

Telefon komórkowy czy fidget spinner? Z tym urządzeniem nie musisz wybierać fot. Chili International

Jeśli nigdy nie potrafiłeś zrozumieć fenomenu fidget spinnerów to zapewne ten gadżet nie pomoże Ci odgadnąć na czym to polega. Być może jednak fani tego typu gadżetów docenią urok tego telefonu komórkowego o formie popularnej zabawki. O fenomenie fidget spinnerów pisaliśmy wcześniej w tym miejscu.

Telefon (tak - telefon, a nie smartfon) został wykonany przez zlokalizowaną w Hong Kongu firmę Chilli International i trzeba przyznać, że urządzenie jest niesamowicie kompaktowe. Rozmiarami przewyższa standardowe fidget spinnery, natomiast ilość elektroniki jaką trzeba było umieścić w tak małych rozmiarów urządzeniu sprawia, że warto docenić starania producenta.

Telefon posiada malutki 1,4 calowy kolorowy ekran i jest dostępny w 6 różnych wersjach kolorystycznych. Urządzenie nie posiada żadnych większych funkcjonalności poza wykonywaniem połączeń, wysyłaniem i odbieraniem wiadomości SMS, no i oczywiście można nim kręcić niczym fidget spinnerem, dzięki umieszczonemu pośrodku urządzenia mechanizmowi.

Telefon dostępny jest do kupienia za ok. 20 dolarów w Indiach, więc być może już wkrótce fani fidget-spinnerowania będą mogli kupić swój egzemplarz tego telefonu za ok. 100-120 złotych z serwisów aukcyjnych, jeśli ktoś postanowi je sprowadzać do Polski.

RadioZet.pl/AM

Sprawdź swoją wiedzę w naszym Quizie i rozpoznaj starszy model telefonu:

Oceń