Ten naszyjnik streamuje wideo do sieci

16.08.2017 10:10

Tę interaktywną kamerkę będziemy mogli zawiesić na szyi lub przypiąć do koszulki, czapki lub innej części ubrania.

Ten naszyjnik streamuje wideo do sieci

Front Row to wyjątkowe urządzenie, którego zadaniem jest przede wszystkim łatwe, wygodne i bezproblemowe transmitowanie tego, co aktualnie obserwujemy, do różnych mediów społecznościowych

Front Row umożliwia transmisje na żywo do takich serwisów jak YouTube, Twitter czy Facebook, a zdjęcia i nagrania wideo dokonane z pomocą urządzenia możemy przesłać do smartfona za pośrednictwem Bluetooth lub Wi-Fi. Dla zawodowych streamerów lub użytkowników, którzy lubią rejestrować swoje życie, na pewno będzie to ciekawe urządzenie, które z powodzeniem będzie mogło zastąpić kamerę lub smartfona. 

fr2

Jeśli jesteście zainteresowani parametrami technicznymi FrontRow, to powinniście przede wszystkim wiedzieć, że posiada 2 kamery - główna to 8 megapikselowa matryca i wideo rozdzielczości 1080p przy 148 stopniowym kącie widzenia. Druga kamera to z kolei 5 megapikseli, rozdzielczość 1080p, lecz nieco mniejsze pole widzenia.

Urządzenie ponadto wyposażone jest w 2 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, z czego część zajmuje system Android. Dzięki ekranowi dotykowemu będziemy mogli wygodnie poruszać się po rozmaitych aplikacjach i funkcjach zawartych w zwartym interfejsie użytkownika.

Za wadę Front Row wiele osób może jednak uznać długość działania na baterii. Ciągły czas streamowania to ok. 2 godziny, ale dzięki ładowaniu za pośrednictwem USB-C, możemy zawsze wykorzystać urządzenia typu Power-Bank do przedłużenia czasu pracy elektroniki.

RadioZET.pl/AM

Oceń