Ten wynalazek pozwoli umyć zęby w 10 sekund!

06.07.2017 11:40

Ile dziennie czasu spędzacie na myciu zębów? Minutę, kilka minut? Dzięki temu urządzeniu Wasze zęby zostaną dokładnie umyte w zaledwie 10 sekund.

Ten wynalazek pozwoli umyć zęby w 10 sekund! fot. Amabrush / Kickstarter

Oczywiście za całym pomysłem stoi kampania na Kickstarterze - stronie, która pozwala niezależnym twórcom na stworzenie pierwszej partii wynalezionych przez nich urządzeń dzięki wsparciu finansowemu społeczności.

Ten niecodzienny projekt rewolucyjnej szczoteczki do zębów Amabrush wygląda niczym ochraniacz na zęby. Dzięki temu wystarczy go włożyć do ust, a specjalny system silikonowych, antybakteryjnych małych szczoteczek w przeciągu 10 sekund od uruchomienia skutecznie usunie wszelkie zabrudzenia i bakterie znajdujące się na naszych zębach.

 

Do jednostki szczotkującej, którą należy włożyć do szczęki, podłączony jest cały mechanizm, dzięki któremu jest w stanie funkcjonować. Umieszczony w niej jest również system ładowania bezprzewodowego - lecz tylko w droższym wariancie. Dodatkowo to z jego poziomu do szczoteczki wtłaczana jest odpowiednia ilość pasty do mycia zębów.

brush

Sercem całego urządzenia jest omawiany mechanizm, natomiast sama końcówka będąca faktyczną szczoteczką jest wymienna, zupełnie jak w przypadku innych, elektrycznych rozwiązań tego typu. Za wymienną końcówkę będziemy musieli zapłacić ok. 6 euro i należy ją wymieniać co 3 - 6 miesięcy. 

Jeśli jesteście zainteresowani tym projektem, to możecie sprawdzić jego kampanię w serwisie Kickstarter. Po dniu od uruchomienia kampanii twórcy zebrani ponad trzykrotność tego, ile było potrzebne do jej zrealizowania. 

Zagłosuj

Ile razy dziennie myjesz zęby?

RadioZET.pl/AM

Oceń