Tidal za darmo do końca roku. Wystarczy telefon na kartę w Play

30.06.2017 09:49

Play przygotował ciekawą promocję dla korzystających z oferty pre-paid operatora – do końca roku mogą oni korzystać z Tidala zupełnie za darmo. Skorzystanie z promocji jest proste, pogimnastykować muszą się tylko właściciele iPhone’ów.

Tidal za darmo do końca roku. Wystarczy telefon na kartę w Play fot. materiały prasowe

Aktywacja usługi możliwa jest bowiem tylko na telefonach pracujących pod kontrolą Androida – miłośnicy smartfonów Apple muszą zatem przełknąć dumę i przełożyć na chwilę swoją kartę SIM do sprzętu działającego pod kontrolą systemu Google.

Żeby móc zacząć korzystać z promocji, wystarczy tylko pobrać i uruchomić aplikację Tidal, a następnie wybrać opcję „Wypróbuj”.

Dzięki temu otrzyma się SMS-a z loginem i hasłem dostępowym do serwisu. Początkowo Tidal miał być dostępny dla użytkowników numerów pre-paid w Play'u dostępny za darmo przez 3 miesiące, operatorowi udało się jednak przedłużyć promocję.

fot. materiały prasowe

Z darmowego Tidala w ofertach na kartę mogą skorzystać użytkownicy:

  • Play na kartę
  • Play internet na kartę
  • Play Mix

Po otrzymaniu dostępu do serwisu z Tidala można korzystać na dowolnie wybranych urządzeniach – smartfonach, tabletach, komputerach (wszystko poprzez aplikację) bądź też przez stronę www. Za transfer danych podczas słuchania muzyki ponoszone są opłaty.

Zagłosuj

Skorzystacie z promocji?

RadioZET.pl/MT

Oceń