Tinder zaczął zbierać miliony dzięki wprowadzeniu nowej funkcji

06.09.2017 14:30

"Złota" subskrypcja daje dostęp do funkcji, za którą wiele osób jest skorych zapłacić niemałą kwotę.

Tinder zaczął zbierać miliony dzięki wprowadzeniu nowej funkcji fot. pexels

Wystarczyło, że Tinder wprowadził tę jedną funkcjonalność i natychmiast wybił się wśród innych aplikacji na iOS, zajmując 1. miejsce najbardziej dochodowych aplikacji mobilnych. Mowa tutaj o subskrypcji premium nazwanej "Tinder Gold".

Co daje subskrypcja "Tinder Gold"?

Płacąc 14,99 dolarów miesięcznie nasze konto otrzyma szereg benefitów i funkcji niedostępnych dla darmowych użytkowników.

foto-materialy-prasowe fot. tinder

W darmowej wersji Tindera aplikacja dopasowuje do siebie jedynie osoby, które wzajemnie polubiły swoje profile. Wersja złota usługi między innymi uprawnia nas do przeglądania profili osób, które już polubiły nasz profil, a więc część zadania, które polega na łączeniu w pary, zostaje już wykonana.

Jedni nazwali by tę funkcjonalność "łamaniem systemu", a z kolei ci, którzy są skorzy zapłacić za takie udogodnienie, nazywają ją "zbawienną". A jak Wy uważacie, tego typu aplikacje powinny posiadać takie udogodnienia za dodatkową opłatą?

Zagłosuj

Co uważasz o wprowadzeniu płatnej wersji tej aplikacji?

Nieco inny podział Tinder zarządził już wcześniej, wprowadzając dodatkową wersję swojej aplikacji - Tinder Select. Dostępna jest ona jedynie dla osób sławnych, pięknych lub bogatych.

RadioZet.pl/AM

Oceń