To urządzenie powie, która stylizacja lepiej na Tobie wygląda

28.04.2017 12:12

Jeśli nie macie nikogo, kto byłby Wam w stanie rozsądnie doradzić w jakiej kreacji lepiej wyglądacie - Echo Look przyjdzie z pomocą.

To urządzenie powie, która stylizacja lepiej na Tobie wygląda fot. Amazon

Echo to seria urządzeń produkowanych przez Amazo które, dzięki połączeniu z chmurą obliczeniową firmy i sztuczną inteligencją "Alexa", są w stanie zapewnić nam rozwiązania znane z futurystycznych filmów.

echo look fot. Amazon

Echo Look to już kolejne urządzenie z tej serii, którego tym razem główną funkcjonalnością jest kamera. Dzięki niej zrobimy sobie zdjęcia, nagramy filmy, lecz nie było by w tym nic niecodziennego, gdyby nie sposób w jaki możną ją obsługiwać. Wszelkich czynności dokonamy na niej z pomocą komend głosowych. "Zrób mi zdjęcie", "nagraj wideo" wypowiedziane po angielsku zrobią dokładnie to, co trzeba.

Twórcy reklamują produkt jako narzędzie do fotografowania i nagrywania siebie i swoich kreacji. Dzięki możliwości aktywowania kamery komendami głosowymi, możemy ustawić się odpowiednio w kadrze kamery, by poprawnie wykonać zdjęcie. Funkcjonalność tej kamery jednak na tym się nie kończy.

echo look 1 fot. Amazon

Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji, możliwe będzie uzyskanie jej pomocy przy dobieraniu lepszej stylizacji. Wystarczy zrobić sobie w każdej z nich zdjęcie, a AI Alexa dokona za nas wyboru, w której z nich lepiej wyglądamy.

 

Urządzenie na razie jest dostępne w fazie przedsprzedaży, lecz jak na taką futurystyczną technologię wyceniono ją w miarę rozsądnie - na amazon.com można je zamówić za 199$. Jeśli jednak nie chcecie inwestować w taki sprzęt, zawsze możecie użyć polskiej aplikacji mobilnej "Qute", która oferuje w miarę podobne funkcjonalności.

Zagłosuj

Korzystasz z porad odnośnie stylizacji innych osób?

RadioZet.pl/Amazon/AM

Oceń